Ciapkowo

Schroniska dla zwierząt

Gdynia, Małokacka 3A

Tosia - opinia (1) Moje wrażenia z wizyty w schronisku są bardzo pozytywne. Czasami śledzę na... Tosia Aneta - opinia (1) Bardziej interes niż prawdziwe schornisko. Psy nie są wydawane, tylko... Aneta Kasia - opinia (1) Wzięłam psa z tego schroniska i jest bardzo zadowolona z wyboru. Widać było,... Kasia
:( (2) Juz na wstępie naszej wizyty byliśmy nie mile zdziwieni. Panie z którymi się... Ola Wzór (1) To wzorcowe schronisko. Zaangażowanie pracowników, wolontariuszy i... Jolanta Bezinteresowna pomoc w gdyńskim Ciapkowie!!!!!!! (1) Pracownicy młodzi - co zaskakujące : w pełni oddani pracy i pomocy ( nawet... Dana DOBRA OPIEKA (1) Wszyscy interesują się psami i wprowadzają na spacery. Zwierzęta mają dobre... - Dziękuję! (1) Chyba jedyne takie miejsce w okolicy, gdzie jest tak zżyta społeczność -... Mila Skąd ten personel wzięli? (1) Zaangazowanie ludzi tam pracujących jest poniżej poziomu czegokolwiek.... Karol pracownik p.Jarek (1) Mam wiele zastrzeżeń do pracy p.Jarka - jakiś czas temu szukaliśmy psa i... (nie)znajoma jedna wielka fikcja (2) Niby funkcjonują w ciapkowie interwencje ale to jedna wielka fikcja... Michał Rewelacja. (1) Jestem zachwycona tym co zastałam dzisiaj w schronisku. Jestem... Paula Oszuści (4) Na mojej dzielnicy w Gdyni zobaczyłem 2 kotki przy ostrym mrozie. Dzisiaj... Barti Patrycja też niewrażliwa - opinia (1) Do komentujących powyżej, to nie sklep ze zwierzętam, tu się nie zarabia,... Patrycja też niewrażliwa asztrej (1) witam serdecznie .polecam uslugi tego schroniska w przeciwienstwie do... asztrej