Agnieszka - opinia (1) Serdecznie polecam! Doceniam profesjonalizm i bardzo dobre podejście do... Agnieszka Kamil - opinia (1) Z pośród wielu zatrudnionych pośredników to Łukasz Cieciora znalazł kupca na... Kamil Katarzyna - opinia (1) Mimo, iż nie jestem miłośnikiem biur nieruchomości, ze względu na odległość... Katarzyna
Dominika - opinia (1) Szanowny panie Łukaszu to my dziekujemy za szybkie zalatwienie całej sprawy.... Dominika Ilona G. - opinia (1) Pan Łukasz Cieciora, wykazał się ogromnym doświadczeniem. Wszystkie sprawy... Ilona G. Stefan - opinia (1) Chciałbym serdecznie podziękować Panu Łukaszowi Cieciora za współpracę... Stefan Piotr - opinia (1) Świetne biuro. Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. Kolejny... Piotr Ewa - opinia (1) dziękujemy p. Łukaszowi Cieciora za wytrwałość i kreatywność w prezentowaniu... Ewa Mikołaj - opinia (1) Kupiliśmy z żoną kawalerkę na nowoczesnym osiedlu korzystając z pomocy oraz... Mikołaj Ola - opinia (1) Dziękuję za pomoc w sprzedaży mieszkania w Gdańsku. Jestem bardzo zadowolona... Ola Justyna - opinia (1) Gdyby można było dać więcej gwiazdek to nie wahałabym się ich zaznaczyć.... Justyna Filip - opinia (1) Serdecznie mogę polecić to biuro. Indywidualne podejście do klienta i... Filip Maria - opinia (1) Polecam współpracę z Panem Łukaszem Cieciora z kilku powodów: jest cały czas... Maria Paweł - opinia (1) Bardzo wysoko oceniam współpracę z agentem nieruchomości Łukaszem Cieciora.... Paweł Jacek - opinia (1) Polecam współpracę z Panem Łukaszem, a przede wszystkim zaangażowanie,... Jacek Michał - opinia (1) Pan Łukasz Cieciora wspierał mnie podczas sprzedaży mieszkania. Już po... Michał Anna - opinia (1) Bardzo się ciesze że trafiłam pod skrzydła Pana Łukasza Cieciora, młody,... Anna Adam - opinia (1) Polecam współpracę z Panem Łukaszem Cieciora. Poprowadził proces sprzedaży... Adam Maciej - opinia (1) Pana Łukasza Cieciorę poznaliśmy przypadkowo, szukając nowego mieszkania do... Maciej Alicja - opinia (1) Pan Łukasz Cieciora pośredniczył w zakupie mieszkania w Gdańsku,... Alicja