Paulina - opinia (1) Korzystałam z usług pana Łukasza Cieciora i jestem bardzo zadowolona,... Paulina Krzysztof - opinia (1) Bardzo polecam Pana Łukasza jako pośrednika nieruchomości. Profesjonalne i... Krzysztof Olga - opinia (1) Bardzo polecam Pana Łukasza Cieciora. Mimo tego, że reprezentował stronę... Olga
Marek - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan pośrednik przygotował... Marek Weronika - opinia (1) Jeśli szukacie dobrego, rzetelnego, punktualnego, zaangażowanego,... Weronika Aneta - opinia (1) Pełny profesjonalizm. Pan Łukasz Cieciora od samego początku zdjął nam z... Aneta Martyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Łukaszem Cieciora przy zakupie... Martyna Mariusz - opinia (1) Współpraca przebiegła bardzo dobrze, Pan Łukasz Cieciora był bardzo pomocny,... Mariusz Robert - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z p Łukaszem Cieciora. Współpraca była prawdziwą... Robert Daniel - opinia (1) Szczerze polecam biuro. Mimo własnych prób sprzedaży mieszkania, które miały... Daniel Paweł - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Pan Łukasz bardzo profesjonalnie... Paweł Teresa - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem Cieciora Nieruchomości.... Teresa Ewa - opinia (1) Dzięki współpracy z Panem Łukaszem sprzedaliśmy mieszkanie w tym trudnym... Ewa Cezary - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam pracę p Łukasza Cieciora. Transakcja szybka i... Cezary Karolina - opinia (1) Serdeczne podziękowania dla pana Łukasza Cieciory za przeprowadzenie nas... Karolina Izabela - opinia (1) Profesjonalne podeście, pomoc przy zakupie mieszkania. Poziom obsługi klienta... Izabela Ewelina - opinia (1) Same dobre doświadczenia przy okazji transakcji. Ogromne podziękowania dla... Ewelina Igor - opinia (1) Znalazłem ofertę Pana Łukasza kierując się poprzednimi opiniami i to był... Igor Anita - opinia (1) Szybko, sprawnie i na temat. Polecam i jeśli zajdzie w przyszłości taka... Anita Krystian - opinia (1) Dzięki tej agencji kupiliśmy bardzo szybko i bezproblemowo nasze pierwsze... Krystian