Paweł M. - ocena (1) Bardzo polecam. Pan Łukasz Cieciora jest bardzo dobrze zorientowany w rynku... Paweł M. Bożena - ocena (1) Witam ! Same superlatywy! Bardzo kompetentne , profesjonalne i uczciwe... Bożena Dariusz J. - ocena (1) Pan Łukasz Cieciora zdecydowanie należy do osób godnych zaufania. Cały... Dariusz J.
Katarzyna - ocena (1) Miałam przyjemność współpracować z biurem Cieciora nieruchomości kolejny raz... Katarzyna Marcin - ocena (1) Super biuro, czułem się na każdym etapie sprzedaży mieszkania poinformowany o... Marcin Sławek - opinia (1) Pan Łukasz bardzo profesjonalnie i rzetelnie przeprowadził całą tranzakcję... Sławek Sławek - opinia (1) Pan Łukasz bardzo profesjonalnie i rzetelnie przeprowadził całą tranzakcję... Sławek Agnieszka - opinia (1) Zainteresowanym sprzedażą/kupnem nieruchomości z pełnym przekonaniem polecam... Agnieszka Dominik - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z P. Łukaszem Cieciora. Od początku byłem... Dominik Barbara - opinia (1) Doskonała współpraca, profesjonalizm w każdej dziedzinie - prezentacja... Barbara Klaudia Stańczyk - opinia (1) Bardzo polecam. Sprzedaż mojego mieszkania przebiegła sprawnie i bez żadnych... Klaudia Stańczyk Julia - opinia (1) Bardzo dziękuję za współpracę Panu Łukaszowi Cieciora za wykonanie wyceny... Julia Mateusz - opinia (1) Korzystaliśmy z usług pośrednictwa pana Łukasza Cieciora przy wynajmie... Mateusz Paweł - opinia (1) Zdecydowanie polecam współpracę z Cieciora Nieruchomości - biuro wyróżnia się... Paweł Aleksandra - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Panem Łukaszem Cieciora. W ciągu kilku dni... Aleksandra Adrian - opinia (1) Bardzo pozytywne doświadczenie współpracy. Pełen profesjonalizm i... Adrian Sebastian - opinia (1) Moje odczucia oceniam na bardzo pozytywne. Kontakt z P. Łukaszem Cieciora od... Sebastian Daria - opinia (1) Polecamy! Pan Łukasz Cieciora przeprowadził nas przez proces sprzedaży... Daria Iwona - opinia (1) Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Łukaszowi Cieciora za sprawne i skuteczne... Iwona Jakub - opinia (1) Gorąco polecam skorzystać z usług firmy. Kompleksowa obsługa od początku... Jakub