Paulina - opinia (1) Polecam współpracę z tym biurem nieruchomości. Pełen profesjonalizm,... Paulina Oskar - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy. Miła atmosfera, nienaganna... Oskar Honorata - opinia (1) Gorąco polecam. Pan Łukasz Cieciora - pełen profesjonalizm. Doskonały kontakt... Honorata
Aleksandra - opinia (1) Pierwszy raz miałam doczynienia z biurem nieruchomosci i sprzedażą... Aleksandra Aleksandra - opinia (1) Pierwszy raz miałam doczynienia z biurem nieruchomosci i sprzedażą... Aleksandra Grzegorz - opinia (1) Chcieliśmy serdecznie podziękować za pośrednictwo w sprzedaży mieszkania.... Grzegorz Radosław - opinia (1) Współpraca z Łukasz Cieciora, to była przyjemność. Cały proces sprzedaży... Radosław Janusz Kaczmarczyk - opinia (1) Przy sprzedaży domu współpracowałem z p. Łukaszem. To prawdziwy... Janusz Kaczmarczyk Oliwia - opinia (1) Z Panem Łukaszem Cieciora współpracowaliśmy już 3 razy. 2 razy sprzedawaliśmy... Oliwia Bogdan K - opinia (1) Praca z Panem Łukaszem Cieciora to przyjemność, oraz profesjonalne podejście... Bogdan K Łukasz - opinia (1) Dziękuję firmie Cieciora nieruchomości za pomoc w sprzedaży mieszkania. Cały... Łukasz Weronika - opinia (1) Przede wszystkim ogromne podziękowania dla p. Łukasza Cieciory za wspaniałą... Weronika Damian - opinia (1) Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Sprzedaż... Damian Monika - opinia (1) Współpracowałam z panem Łukaszem Cieciora podczas sprzedaży mieszkania.... Monika Leszek - opinia (1) W tych trudnych czasach udało się przeprowadzić transakcję sprzedaży... Leszek Jakub - opinia (1) Nie ukrywam, że o biurze wcześniej nie słyszałem. Sprzedając mieszkanie,... Jakub Daria Kalinowska - opinia (1) Polecam biuro. Bardzo jestem zadowolona z pomocy przy szukaniu wymarzonego... Daria Kalinowska Natalia - opinia (1) Serdecznie polecamy skorzystanie z usług tego biura oraz pana Łukasza! Cały... Natalia Piotr.H - opinia (1) Polecam współpracę z p. Łukaszem Cieciora. To profesjonalny i empatyczny... Piotr.H Bartosz - opinia (1) Witam, chciałbym podzielić się pozytywnymi wrażeniami po pomocy w sprzedaży... Bartosz