City House

Deweloperzy

Gdańsk, Kminkowa 2/6

sąsiad azaliowa - opinia (1) Jeśli jakiekolwiek ustalenia z deweloperem zostały zawarte tylko słownie jest... sąsiad azaliowa no niestety...moja opinia uległą zmianie (6) Na początku współpracy z firmą, było wszystko w porządku- ale kiedy doszło do... Brzozowy Park Polecam!!! (9) Obsługa miła, konkretna, szybka, brak zbędnych formalności. Szybkie decyzje. NetA
mieszkaniec - opinia (2) może mieszkańcy domków są zadowoleni czego nie można powiedzieć o... mieszkaniec rosną stodoły (3) Tak, wszystko pieknie....Byłem u znajomych w piątek na Jaśminowym stoku,zaraz... Artur wieczny problem z bramami wjazdowymi (6) Jak nie działały od samego początku tak nie działaja bramy wjazdowe na... doktorek Wielkie rozczarowanie (1) Do czasu podpisania umowy jest wręcz pięknie, ale z każdym kolejnym miesiącem... mieszkaniec Mieszkam juz (1) mój domek jest pierwsza klasa, ogródek idealny - koszenie trawy zajmuje tylko... mieszkaniec Faktycznie niska cena (1) kupilem dom, dosyc niska cena w tzw. stanie deweloperskim, było pekniecie... Zbych Firma godna zaufania (1) Kupiłem w Cityhouse dom na osiedlu Jaśminowy Stok. Jestem zadowolony zarówno... MS Ciekawa oferta w miescie (1) Panie z Cityhouse bardzo pomocne i solidne. Jarek Nowaczyk OSZUŚCI i NIESŁOWNI (1) Powiem krótko- trzymać się z dala. Zarezerwowałem dom, umówiłem się na... falkins