meble - Elbląg (6) Konkretnie cala zabudowa do kuchni, wiem, że jest tam wielu producentów, czy... asia Jaki TV kupić? LED czy PLAZMA? Pomóżcie:) (5) W sobotę wybieram się do sklepu, chcę kupić telewizor, ale nie mam pojęcia... TVTV Gdzie w Trójmieście jest duży sklep/hurtownia z systemami zabudowy szaf i płytami płytami (2) jak w tytule szukam miejsca z dużym asortymentem systemów zabudowy szaf i... weert
Stół dębowy lity +krzesła (2) Gdzie kupić w Trójmiescie taki stół lub zamówić na wymiar? Interesuje mnie... Ola Grzejnik olejowy (5) Musimy kupic jakis grzejnik do ogrzania pokoju i zastanawiamy sie jaki jest... biedronka24 LUGNVIK - nie mogę znalezc tej sofy (2) W katalogu jest, a na stronce jej nie znajduję. Czy ktoś się orientuje czy w... ikea nnt szafy przesuwne w domu? (5) Czy ktoś kupował może gotowe szafy z drzwiami przesuwnymi z allegro?... Melpomena MEBLE (9) Dziewczyny, właśnie pomalowaliśmy pokój córci (wrzos/wanilia) i stoimy przed... kala79 Ogrzewanie gazowe (6) Ktory kociol gazowy dwufunkcyjny (24KW) wybrac, Termet, Fondital,... Gdynianka50 gdzie zamawialiście kuchnię? proszę o namiary (19) Zarówno w kwestii zabudowy, jak i całego sprzętu. Proszę o namiary godne... asia Fornir lub balsa (1) Witam wie ktoś gdzie można kupić lub dostać fornir lub balsę ? radek Gdzie kupić stół na zamowienie na wymiar?? (1) Jak w tytule chcę zamówić biały lakierowany stół rozkładany ale nie wiem... KIAVE stół na wymiar gdzie kupić?? (1) Pomocy chcę kupic stół na konkretny wymiar ale nie wiem gdzie mozna kupic.... kiave styropian na posadzki (3) witam pomozcie gdzie kupie w trojmiescie i okolicach tani styropian na posadzki? maxiaz Wymiana okien (4) Jakie są ceny za wymianę? Nie szukam najdroższych okien na rynku, ale też... Janosik jaką płyte kuchenną wybrać (3) Zastanawiam się jaką wybrać płytę kuchenną, wydaje mi się że indukcyjna... luka2 prosze o rade w wystroju pokoju (8) mam pytanie czy oprócz ikea można gdzieś dostać w trójmieście fajne meble dla... MAMA Płyty na wymiar, gdzie? (3) Witam, mam pytanie wie ktoś gdzie w Gdańsku, pruszczu utną mi płytę wiórową... Tomek wałek pod nieszczelne drzwi (8) podobno kiedyś miały być takie wałki w lidlu, tylko nie wiem czy już nie... magda111 biurko (3) gdzie zrobie pakowne biurko drewniane , ale białe? jaki to koszt? kaori17