folia ogrodowa gdzie kupię? (16) Ogrodniczki, znów zwrócę się do Was z pytaniem. tym razem chodzi mi o... Asiunia-niezalogowana durasan? (1) Ktoś ma? Używa? Jak się sprawuje? melba nnt. Gdzie kupię taki płot drewniany ? (4) Hej, potrzebuję coś takiego jak w linku, ale na nietypowy wymiar, wiec... Daria_P
poszukuje (1) szukam taniej hurtowni ,sklepu gdzie kupie bloczki betonowe z transportem... kop99 tanie okna PCV z montażem, kto poleci ? (4) jak w temacie, potrzebuję wymienić okna w 3 pokojowym mieszkaniu, zależy mi... Anna proszę o pomoc w zakupie tv (2) zamierzam kupić tv, proszę o opinie i doradztwo w w/w kwestii. Wybrałam lg... Monika pompa ogrodowa - jaka ? (1) Witam, prosze o rade w kwestii wyboru pompy ogrodowej. Ma słuzyć do:... monika ziemia do ogródka (1) witajcie, czy ktoś się orientuje gdzie w rojmiescie lub okolicy, dostane w... ogordniczka Gdzie zamówię NAJTANIEJ Okna??? (4) Chodzi mi o zwykłe białe plastiki, ale jak najtańsze. Orientujecie się może... Magda gdzie w trójmiescie kupic łózko (6) witam jak w temacie gdzie kupie w miarę nie drogie łózko do sypialni takie... ola Kuchnia pod zabudowe Pruszcz?? (4) Czyt może ktos zamawiał kuchnię pod zabudowę w Pruszczu na giełdzie?? Jeśli... marta pomysł na wnetrze (1) witam miał już ktoz może mebelki z firmy toptrendymeble? anka1234 drewno kominkowe (4) Witam,poszukuję namiarów na dobrego i do dogadania (kwestia rozmiarów drena)... Basia drzwi wewnątrzlokalowe. (15) Gdzie kupić drzwi wewnętrzne... dobrej jakości i niedrogie... montaż mnie nie... zapytana sprzęty do domu z internetu :) (14) Miałam problem z tytułem. Chodzi mi o to czy ktoś z Was może kupował sprzęty... madzia-16 Doradzicie ? okna/drzwi (1) Muszę wymienic drzwi .Jakie koszty mnie czekają ,czy znacie jakieś sprawdzone... Nata Dobre sklepy z akcesoriami drzwiowymi, co polecacie? (1) Cześć. Właśnie urządzamy z mężem mieszkanko. Zostały nam w zasadzie same... Lilia wyposażenie szuflad PEKA (1) gdzie mogłabym w gdańsku kupić wkład na sztućce? Mam dość zakupów przez internet szeee Okna plastikowe: dobre i tanie. Coś polecicie? (5) Macie sprawdzoną dobrą firmę do wymiany okien? Fajnie żeby nie było tam... *Ruda* starke/porcella (1) czy w centrum matarnia dalej istnieje sklep porcella... chba ze znacie inne... onna