szukam - obrzeze blatowe (1) Szukam obrzeza do blatu kuchennego 35mm. Chodzi mi o obrzeze PCV (2mm... forumfan Odkurzacz bez workowy czy jednak na worki ??? (12) Witam chciałbym prosić o doradzenie kupna odkurzacza najlepiej firmy... zakochana odpływ liniowy do prysznica (3) hej, czy orientuje sie ktoś gdzie mogę kupic odpływ liniowy do prysznica ale... eedit
ikea w gdańsku (2) Jak najszybciej dojechać? asia sklep z akcesoriami meblowymi w Rumii (4) czy wiecie na jakiej ulicy jest moze taki sklep? sara-03 Gdzie mozna kupic część do rolet wewnetrznych materialowych (2) Czy ktos sie orientuje, gdzie w Trojmiescie mozna dokupic czesci do rolety... magda Gotowe zestawy mebli kuchennych- co myślicie? (4) Co myślicie na temat w miarę tanich gotowych zestawów mebli kuchennych- np.... Aga DOBRE KOLEKTORY SŁONECZNE (2) Witam Polećcie mi jakieś dobre a niedrogie kolektory słoneczne , raczej rurowe adam okna (6) byly juz rozne watki ale generalnie chodziło o okna do mieszkania. ja... monia13 jaką zmywarkę polecacie (7) Witajcie, planuję zakup zmywarki. Jaką polecacie? mara_602 rolety zabezpieczające (1) Witam, Chciałaby zamontowac rolety zabazpieczające, ale ceny w Gdańsku +180... wuzia MEBLE DO NOWEGO MIESZKANIA (5) Witam Właśnie odebrałam mieszkanie we Wrzeszczu Quatro Towes, potrzebuję... asia Komoda/szafka komputerowa. (1) Poszukuję szafki/komody komputerowej, na zasadzie takiej, żeby były... Bombelkowa Płyta mleczna plexi (8) Witam, czy nie wie ktoś gdzie można w Trójmieście kupić mleczną plexi?... Spirit Szukam Tanie okna (2) Witam serdecznie Szukam firmy, która ma najlepsze ceny okien. Nie zależy mi... Ja projekt łazienki z wykonaniem? gdzie w Gdańsku? (10) jw. zastanawiam się czy w marketach typu castorama, obi czy leroy merlin... Kasieńka79 Ekspres do kawy na kapsułki - czy mozecie polecic? (23) Chcialabym kupic sobie ekspres do kawki na kapsulki,zastanawiam sie ktory... niezalogowana zuuza Sypialnia (10) Witam Obecnie jestem na etapie kupna mebli do sypialni. MOzecie cos polecic?... gabryska88 Stojaki na kolumny-gdzie fajne? (3) poratujcie Aga Dobre łóżko (2) Szukam dobrego i wygodnego łóżka - polecacie jakichś producentów? Sklepy?... Malta