Grafika na szkle? (2) czy ktoś się moze orientuje gdzie mogę dostać i ile za m2? chcę zamiast... RR SKLEP MEBLOWY "BODZIO" (3) czy ktos brał meble od nich ,konkretnie chodzi mi o systemowe bodziosystem... moniss Czyścik do skór Meblomak (1) Od 4 lat mamy rogówkę katania z meblomaku. nic się nie dzieje, mebel wygodny,... GizmoGda
mebelki do pokoju dzięcięcego (2) Proszę powiedzcie gdzie są jakieś salony meblowe z mebelkami dla dzieci? w... magda Co o tym sądzicie? (1) Byłam w Meblomaku przy Ikei, namawiali mnie na mebel ze skóry licowej, która... Kalia86 Kto poleci dobre niedrogie rolety wewnętrzne? (6) Witajcie, chciałabym kupić wewnętrzne rolety na okna, takie, które nie... Ania Gdzie kupie używaną kuchnie węglową -westwalke (1) potrzebuje do ogrzania nowego domu mirakula Pomoc w doborze kolorów w kuchni (1) Witam serdecznie, Mam ogromny dylemat z doborem kolorów kuchni. Początkowo... burza843 Osiedle Modre - kto ma kominek? (2) Witam wszystkich, chcialbym zapytac jak w tytule - chodzi mi o sprawdzonego... Wachsein kdzie w trójmiescie najdaniej kupic łuzko do sypialni (7) Witam interesuje mnie kupno łużka do sypialni gdzie najlepiej kupic nie za... anka Fajny kosz na śmieci gdzie kupię? (2) Może gdzieś widzieliście... nie chce mi się po marketach jezdzić i latać. Do... Lula Tartaki, składy budowlane - gdzie dobre ceny? (10) Zakładam tu licząc na szybkie odpowiedzi ;) Postanowiliśmy powiększyć... AgusiaGda w którym fotelu można odpłynąć? DO dowiadczonych... (1) Szukam wygodnego fotela wypoczynkowego z oparciem calej glowy przy wzroscie... kas żaluzje czy rolety? (3) Witam. Mieszkam na osiedlu wiszące ogrody, parę okien mam. co wybrać żaluzje... wawrzon Verticale (2) Czy ktoś może mi polecić niedroga, a solidną firmę, w której kupię verticale... Alicja nnt. klimatyzator do domu .. co kupić? (12) Hey dziewczyny, pomóżcie .. planujemy zakup klimatyzatora do domu bo skwar i... Sylwia_ Meble Tczew (3) Hej czy są tu mamuśki z tczewa i czy orientują się na jakiej ulicy w tczewie... baśka Jaki materiał do wykończenia balkonu (2) Witam, niedługo odbieram mieszkanie, mam pytanie : jakie materiał stosuje się... Ania tynk maszynowy knauf mp75 (2) witam mam pytanie gdzie mozna kupic duza ilosc tynku knaufa mp75 za rozsadna... Łukasz rury pcv zewnętrzne, gdzie najtaniej kupić? (1) chodzi mi o duży wybór, kątowniki i złączki dzidek