krzesła nowoczesne (2) Szukam nowoczesnych krzeseł. Mają być wygodne i nowocześnie wyglądać. Może... KB Ościeżnica Classen - poszukuję (1) Poszukuję ościeżnicy Classen Standard 2Pack "70" (drzwi lewe) w... sadyl Szafy Slim System??? Czy ktoś zamawiał? (17) Witam, pytanie jak wyżej czy ktoś zamawiał u nich szafy z drzwiami... Majka
Szukam sklepu z wannami wolnostojącymi w trójmieście (4) Gdzie znajdę sklep z wannami wolnostojącymi gdzie można je zobaczyć na żywo ,... czesiekd Ozdoby i dekoracje. (1) Od piątku mamy nowe meble w salonie. A na nich.. no właśnie.. świeczki,... Bombelkowa gdzie jakas fajna i tania mebloscianka (2) najchetniej z okolic rumi alwhitepearl Która bateria łazienkowa (1) Pomożecie mi wybrać? Myślę o tej:... eldeko Rolety antywłamaniowe - jaka firmę polecacie? (1) Jak w temacie Ania rolety na okna dachowe (1) Witam czy możecie polecić jakaś firmę do zrobienia rolet na okna dachowe. Masia zółte płytki podłogowe... (2) pytanie zupełnie nie na temat..ale czy może ktos widział gdzieś ostatnio... justi rolety do pomieszczenia przeciwsloneczne u kogo zamówić? (1) jak wyzęj, chodzi mi o solidna i szybką firmę, potrzebuje do kawiarni i... olciaprincessa siatka ogrodzeniowa (2) drodzy Panstwo moze orientujecie sie gdzie moge tanio kupic siatke do... janek DESKI PODŁOGOWE (1) Poszukuję desek podłogowych w dobrej cenie w trójmieście bądź jego okolic.... Iskiereczka gdzie meble holenderskie stylowe w Gdańsku (11) proszę o radę, meble potrzebne do wyposażenia gabinetu szukam takich... Cytrynka 007 Urządzenie mieszkania - kłopot (7) Hej, mam pytanie do wszystkich, bowiem dręczy nas z żoną kłopot, a... Pelaggio meble rzeźbione-szukam salonów (2) Dziewczyny , wiem że to nie na temat i powinnam pisać na innym forum, ale tu... Beti2411