Szpital im. Mikołaja Kopernika

Szpitale

Gdańsk, Nowe Ogrody 1-6

Magdalena Cichosz - ocena (1) W szpitalu Copernicus Nowe Ogrody w Gdańsku byłam na oddziale ginekologii w... Magdalena Cichosz Ewa mama Weroniki - ocena (1) Bardzo Wszystkim Państwu dziękuję! Za profesjonalne i serdeczne podejście do... Ewa mama Weroniki Magda - opinia (1) Noe polecam SOR dla dzieci Magda
Dr. Alina Skorb - opinia (1) Na oddziale neurochirurgii w Szpitalu Copernicus spędziłam 10 dni po operacji... Dr. Alina Skorb th - opinia (1) zero korodynacji, czy ktos wie, czy juz usuneli awarie i robia rtg? system im... th Niezadowolona pacjentka - opinia (1) Niedawno byłam z córką w szpitalu na oddziale gastroenterologii dziecięcej.... Niezadowolona pacjentka Izabela - opinia (1) Witam trafiłam dziś na sor15.03.24 w Gdańsku i jak zawsze obsługa sprawna,... Izabela Joanna - opinia (1) Trafiłam na SOR po dwóch tygodniach brania leków LPZ na kręgosłup.(Aspican i... Joanna Iza - opinia (1) córka (lat 7) została bardzo sprawnie przyjęta na SOR-Chirurgię dziecięcą i w... Iza Aleksandra - opinia (1) Wspaniały, troskliwy zespół - szczególnie Pań Położnych. Spotkałam siw z... Aleksandra Joanna - opinia (1) Obsługa oddziału neurochirurgii bardzo miła i pomocna, bez wyjątku panie... Joanna Agnieszka - opinia (1) Cześć, ja również miałam wykonywane badanie hsg w szpitalu wojewódzkim w... Agnieszka Danuta Kępa - opinia (1) W sierpniu tego roku byłam przez cztery dni pacjentką oddziału... Danuta Kępa K. - opinia (1) Moj synek 8 mc byl pacjentem pediatrii gdzie powędrował z SORu. Na SOR... K. Damian - opinia (1) Żenada przyjmują pacjentów na sor ze skierowaniem po wszystkich badaniach 5... Damian Janka - opinia (1) Dno i trzy metru mułu! 6 godzin bez pomocy po zdarzeniu komunikacyjnym!!! Ale... Janka NA - opinia (1) DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA anna - opinia (1) Najgorszy oddział gastroenterogii dla.dzieci Pielęgniarki bezczelne i nie... anna halina barbara rogowska - opinia (1) W roku 2021/22 byłam dwukrotnie pacjentką Oddziału Chirurgii Urazowo... halina barbara rogowska Marek - opinia (1) Miałem 9 grudnia 2021 roku skomplikowaną operację kręgosłupa na oddziale... Marek