Szpital św. Wojciecha

Szpitale

Gdańsk, Jana Pawła II 50

Grażyna Rokosz-Starczewska - ocena (1) Trafiłam na SOR 8 marca 2924r.o 19.30 Cała wizyta, badania, w tym... Grażyna Rokosz-Starczewska Aleksandra - ocena (1) Porodówka to jakaś kpina. Personel opieszały, pozbawiony empatii,... Aleksandra Alicja - ocena (1) W dniu 05/06.04.24 na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, zespół Panów pełniący... Alicja
Grzegorz - ocena (1) Trafiłem tam dwa razy w przeciągu 3 miesięcy z różnymi problemami. W obu... Grzegorz Halina - ocena (1) Brak konkret ych nr telefonów. Ni5da się znaleźć podstawowych informacji. Na... Halina Kazimierz Janczewski - ocena (1) Najlepszy SOR na jaki mogłem trafić w świąteczny dzień bo 26.12.2023. Lekarz... Kazimierz Janczewski teresa - ocena (1) Podziękowanie od pacjenta i rodziny dla całego personelu medycznego.... teresa wb - ocena (1) oddzialy i lekarze oraz personel super ale rejestracja dno wb Pacjentka - ocena (1) Skąd te pozytywne oceny oddziału ginekologii? Ja mam zupełnie inne odczucia.... Pacjentka Magda - ocena (1) Oddział ginekologii- Wspaniała opieka, Położne oraz lekarze bardzo mili,... Magda Agnieszka - opinia (1) Oddział ginekologii-wspaniala opieka, wszyscy bardzo mili, podejście do... Agnieszka Pacjent z Redy - opinia (1) Byłem na Oddziale Urologicznym łącznie 3 dni po prostatoktomii radykalnej w... Pacjent z Redy Pacjent - opinia (1) Wspaniała obsługa ,niestety sale wyposażone w klimatyzację,która dmucha na... Pacjent Anna - opinia (1) Każdy szpital stara się pomóc. Zawsze trzeba.miec.taka.nadzieję i nie dawać... Anna Krystyna Janiszewska-Stryszak - opinia (1) Strefa zielona SOR, dziękuję bardzo za fachową i wspaniałą opiekę lekarską... Krystyna Janiszewska-Stryszak Marian - opinia (1) Sami ustalili termin operacji i tak 2x .Nie dotrzymali żadnego. Sami... Marian Malgorzata Glodowska - opinia (1) Wspanialy personel.Poczawsxy od karetki nr 7 z Sopotu.SOR .Potem oddzial... Malgorzata Glodowska justyna - opinia (1) Polecam Gorąco oddzial ginekologiczny Rodziłam w marcu i jestem bardzo... justyna Pacjentka - opinia (1) Byłam pacjentka tego szpitala..W szpitalu powinnien być nakaz noszenia masek... Pacjentka Piotr - opinia (1) Byłem przez tydzień u znajomej na II piętrze na oddziale wewnętrzym . W całym... Piotr