Cafe Cyganeria

Puby Restauracje

Gdynia, 3 Maja 27

Nic nie jest stałe ;-) (1) Wystrój dawny zdecydowanie bardziej mi odpowiadał, czułem się tam lepiej,... kk Warto spróbować...polecam serdecznie (1) Zorganizowałam obiad rodzinny z okazji urodzin córki. Jestem pod wrażeniem... Hania Niby ok ale... (1) Wszystko smaczne ale porcyjki maluteńkie w porównaniu do cen. Obsługa bardzo... M
Pycha (1) Przemiła obsługa, wyśmienite ciasta, piękne wnętrze... Martyna Kawiarnia Cyganeria (1) W drugi dzień Swiąt Bożego Narodzenia , wyraliśmy się na herbatkę i ciasto do... Viola Ceny z kosmosu! (1) Przyjemne miejsce zanim nie dostałam karty. Jeżeli chodzi o ceny to jest... Kasia Super lokal dla szukających dobrego smaku i niepowtarzalnego otoczenia. (1) j/w leszek Bardzo ciekawe (1) Nie byłem do tej pory w Cyganerii po remoncie, ale teraz to faktycznie inny... Rafi Nie polecam. (1) W odnowionej Cyganerii byłam na urodzinach. Po przyniesieniu przystawek (... klienta Świetny wystrój! (1) Moją pierwszą wizytę w nowej cyganerii uważam za udaną:) zachwycił mnie... Dominika Słabo (2) Obsługa niezadowolona,na wszystko długo się czeka,nie wiem czy barmanka była... Była klientka fatalna obsługa (1) Kiedyś to miejsce tętniło życiem, pamiętam 7 lat temu koncerty, dziewczyny... Mario REMONT!!! (1) Ten lokal aż błaga o remont! Jest strasznie brudny i śmierdzi. mimki 4 PLN za dzień dobry (1) Ktoś kiedyś powiedział mi, że mamy jakiś kryzys czy coś. I wszystkie drinki... Urbanwino fajne miejsce (1) Warto pojawić się tam chociaż raz ponieważ to jedna z najstarszych kawiarni w... Peter Fajne miejsce (1) Niestety nie jestem już tam tak często jak kiedyś,ponieważ nie mieszkam w... Jakub Jest całkiem ok;p (1) Klimat i wystrój bardzo dobre. Ceny nie są najniższe ale nie ma masakry.... sebek Obsługa (1) Do Cyganerii chodziłem latami, zawsze był tam bardzo fajny klimat, miła... Mateusz Fajny klimat (1) Cyganerii chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Klimat po prostu... K niepowtarzalny klimat (1) niepowtarzalny klimat Jakub