Rewelacja (1) Atmosfera + smak i jakość jedzenia + opowieści wlascicelela Bartosz Pierwsza zła opinia (1) W dni około walentynkowe byłem z dziewczyna w restauracji Cyrano i Roxane... xyz smacznie (1) smacznie, pyszne zupy i bagietki, bardzo miły, otwarty właściciel Ewa
tam jest cudownie !!!! (1) Nie będę się rozpisywać,ale nie można ominąć tego miejsca !!!!!! wejdz... ADA Polecam gorąco (1) ... obsługa na medal doradzi, pomoże, opowie... fajne klimatyczne miejsce,... borek37 POLECAM!!! (1) Wspaniały klimat południa Francji. Przepyszne francuskie wina i cudowna... M.Ś. gustownie i ze smakiem (1) Kameralna restauracja o francuskim klimacie z regionalnymi winami i... Damian Festyn w winiarnii (1) Pamiętam tę część Monciaka z czasów studenckich. Odkąd zamknięto piątkę,... dag Francuski klimat w Trójmieście (1) Jeśli tak jak ja lubicie klimat południowej Europy z jej mnóstwem knajpek i... dag A very good evening in the south of France (1) I was for the third time in this little French restaurant in Sopot and I can... John Steiner Rozczarowanie (1) Zachęcony opiniami znajomych wybraliśmy się do restauracji Cyrano & Roxane.... Michał ocena lokalu (1) Do restauracji udałem się z dziewczyną aby zjeść już z góry ustalony posiłek... celt W koncu dotarłem (1) Do Cyrano wybierałem się już od dłuższego czasu gdyż w trójmieście mało jest... Ł.Ch. Z - opinia (1) Najlepsze foie gras jakie kiedykolwiek jadłam! Wszystko co zamówiliśmy było... Z wspaniałe! (1) Świetne jedzenie, przemiła obsługa, cudowna muzyka w tle, francuski klimat.... zakochana para Raj dla podniebienia (1) Chcielibysmy z żoną podziekować za wyjatkowe popołudnie w ostatnią sobotę,... Sławek Wontrucki Klimatycznie (1) Byłam pozytywnie zaskoczona, gdy sam właściciel podszedł do stolika- próbował... Aaa Pysznie (1) Jestem tu dość częstym gościem. Zawsze, kiedy ktoś prosi o polecenie miejsca... bjetris Polecam wieczory - degustacje win (1) Naprawde fajny klimacik, jedzonko dobre, szczerze polecam. Troche tylko... Nat Podziękowanie dla obsługi i szefa kuchni! (1) Witam serdecznie. Pragnę podziękować całej obsłudze Cyrano&Roxane za... Dobrze nakarmione małżeństwo