DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

Grzegorz - ocena (2) Unikać i nic nie zamawiać od nich Grzegorz Krzysztof Grochal - ocena (1) Żenada a nie firma kurierska Krzysztof Grochal Grzegorz - ocena (1) Nie polecam firmy DHL czekam już dwa dni żeby kurier odebrał paczkę wszystko... Grzegorz
Andrzej - ocena (1) Nie polecam, paczka nie przychodzi mimo że siedzę cały dzień w domu. Teraz... Andrzej mh - ocena (1) Tego "czegoś" nie można nazwać firmą kurierską. To jakaś pomyłka. Jest to... mh - ocena (1) Paczkę nadano do mnie 19.06 a dzisiaj 8.07 wciąż jej nie dostałam. Codziennie... Wkur... Anna - ocena (1) Tak niekompetentnej firmy jeszcze nie spotkałam od dwóch dni dostaje smsa z... Wkur... Anna Ng - ocena (1) Paczka powinna zgodnie z informacją że strony dotrzeć w następny dzień... Ng asica - ocena (1) Moja paczka została zwrócona z powrotem do nadawcy po tym jak dostałam... asica Mateusz - ocena (2) W poniedziałek zamówiłem paczkę za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, która... Mateusz Nina - ocena (1) Moje paczki 3 szt z rzędu, w przeciągu kilku miesięcy zostają zwracane z... Nina Łukasz - ocena (1) Powinni zlikwidować dhl,to jest najgorsze ścierwo za biedronką, dhl-em... Łukasz Zygmunt - ocena (1) Tam ktoś w ogóle jeszcze pracuje? Człowiek cały czas w domu siedzi, a w... Zygmunt Piotr - ocena (1) Witam najgorsza firma kurierska w Polsce już trzy krotnie przesyłka nie... Piotr Piotr - ocena (1) Tragedia. Paczka dostarczona zamiast pod adres dostawy to zostawiona w... Piotr M.L - ocena (1) Tragedia i jeszcze raz tragedia. Najpierw dostałam informację, że paczka ma... M.L erbi - opinia (1) 3 dzień "próbują" dostarczyć paczkę. Dotychczasowe 2 próby "nie powiodły się,... erbi agata - opinia (1) ... Nie widzialam kuriera, nie dostarczono zadnego awizo. Drugiej proby... agata Niezadowolona - opinia (1) Masakra . Najgorsza firma kurierska . Brak kontaktu, paczki nie dostarczane... Niezadowolona Aleksandra - opinia (1) Rzadko zamawiam coś przez DHL i niestety doświadczyłam niezbyt miłego... Aleksandra