DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

Również odradzam (1) Twierdzą, że kurier próbował dostarczyć paczkę w miejscu gdzie jest... r Tragedia Totalna (1) Jeśli ktoś chce coś załatwić z tą firmą to naprawdę polecam zadzwonić na... Danko118 MR - opinia (1) To prawda, że najgorsza firma kurierska. Tydzień temu podobnie mnie... MR
Najgorsza firma kurierska (1) Najgorsi kurierzy i obsługa , przesyłki nie dostarczają, od razu wysyłają na... Joanna i Rafał Porażka totalna. Nie ma gorszej firmy (1) moja przesyłka z banku leży i czeka od 13 dni na magazynie w Kowalach w... Damian DHL jeden wielki burdel (1) 1 na 10 paczek przychodzi na czas Kowal totalna porażka (1) Jeśli to jest firma kurierska to chyba ma za zadanie przekonać klienta że... marek Piotr - opinia (1) Beznadziejna firma. Nie polecam. Kurier umawia się na godzinę i nie... Piotr Brak profesjonalizmu (1) Zamówiłam paczkę, która była bardzo dla mnie ważna. Czekałam na informacje o... Angelika Andrzej - opinia (1) Witam...podpisuje się pod wszystkimi powyższymi negatywnymi opiniami.... Andrzej kurier nie dzwoni przed dostawą (1) Niestety nie ma co kupować usługe w DHL, bo to dostarczenie na chybił trafił.... Najgorsi.... (1) Totalne dno. Kurier nigdy nie dostarcza przesyłki. Nie dzwoni przed dostawą,... daarjaa Skandal! (1) To co wyprawia ta firma to jest jakieś kuriozum. Dwa dni czekam na paczkę w... Karolina Najbardziej badziewiacka i nie wymienna firma w Polsce (1) To są kpiny. Zlecenie przyjęli na odbiór w sobotę a w sobotę mają zamknięte.... Marcin Gdańsk przesyłka z Niemiec (2) Nadawca nadał przesyłkę bezzwłocznie, dostawa do Polski trwała ok. tygodnia.... żenada Kpina (1) Ta firma to kpina czekam na wazna przesylke status doreczona gdzie nie... Kat Ignoranci (1) Zamòwiłam dostawę wieczorną, niestety dostarczono towar rano i w dodatku w... Iwona DHL to kpina (1) Nie distarczaja wysylek Do domu. Pisza ze nikogo nie zastali, pomimo ze... Nynez kpina kpina kpina (1) Kpina to za mało powiedziane czekam pod adresem na paczkę cały dzień i co ?,... Michał (...) (2) Dwie osoby czekające w domu na przesyłkę, a kuriera nie ma. Dwa razy... Bea