DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

Szkoda kasy na tą pseudo firmę (1) Kolejny raz nie dojechał kurier do mnie i co najgorsze fałszywie pisze ,ze... hana Brak odbioru, brak kontaktu (1) Przesyłka zamówiona z odbiorem w piątek i doręczeniem na sobotę (30 zł płatne... Konrad Odradzam! Masakra! (1) Przesyłka miała dotrzeć w poniedziałek. Jest środa i dostaję informację o... Monika
termin dostawy niezgodny z powiadomieniem (1) Informacja z DHL: dostawa 13-17 Mail z DHL: o 11 nikogo nie zastano. Pewnie,... Kazimierz Cudowny kurier! (1) Jeszcze nie spotkałam się z taką obsługą klienta. Kurier który doręczał mi... Sabbi DHL to jakies nieporozumienie (1) Już drugi raz z rzędu siedzę kołkiem w domu i już drugi raz dostaję SMS, że... Bogusław Nieudana próba doręczenia (1) Termin dostarczenia przesyłki na 21.09 siedziałam w domu cały dzień bo jestem... Dorota nieterminowe dostawy (1) brak kontaktu z kurierem , infolinia ...przypadkowi ludzie ,,,,nie pomogą,... ZEnon Nieudana próba doręczenia (1) Nieudana próba doręczenia, podczas gdy cały dzień jestem w domu :) Nie... Adam S Żenada !!!!! (1) Jednorazowa informacja o terminie dostarczenia w terminie, w którym jasnie... Delikatnie mówiąc wkurzony Kurier DHL !!! (1) Drugi dzien siedze w domu w wyznaczonych godzinach.Czekam na przesyłkę i... Aga sabotaż (1) DHL-em zostalo,we wtorek 28 sierpnia, wyslane z pd. Polski zaswiadczenie o... Slawomir masakra (1) szkoda czasu na tego kuriera, moja prywatna przesyłka nie została dostarczona... Maciej odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) negatywna !!! BARDZO negatywna !!! Po raz kolejny przy kolejnej paczce... Yor Tragedia (1) Tragedia kurier od 16 nie potrafi dostarczyc paczki unikajcie ta firme.... Ja beznadziejna "firma" (1) Paczka od 10 sierpnia leży na magazynie w kowalach i nie może do mnie... Wkuuurwjony Brak słów (1) Jak zawsze nieudane doręczenie. Z kurierem przez infolinię zero kontaktu.... Sławek porażka i dno (1) W dniu 16 08 2018 otrzymałam pierwszego esemesa o próbie dostarczenia... Krystyna zbulwersowana (1) Najgorsza firma kurierska z jaką się zetknęłam. Brak bezpośredniego kontaktu... Teresa tfagedia (1) Paczka przez trzy tygodnie nie może do mnie trafić. Kurier rzekomo był dwa... Martyna Kapowicz