DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

sfrustrowana - opinia (1) Hit, tego jeszcze nie było. Jestem na urlopie, uczę się do ważnego egzaminu,... sfrustrowana Stah - opinia (1) Szkoda gadać na mailu widniała informacja, że paczka zostanie doręczona... Stah DC - opinia (1) po mimo obecności w domu awizo o niezastaniu adresata. BOK fatalny, nie chcą... DC
Malgorzata - opinia (1) Nie pierwszy raz wysylam paczke z zagranicy do Polski i nie pierwszy raz... Malgorzata Jacek - opinia (1) kurier z góry awizuje przesyłki, zero jakiegokolwiek kontaktu, infolinia to... Jacek jolero - opinia (1) Drugi kontakt w ostatnim czasie i druga porażka. Otrzymuję informację, że... jolero Aleksandra - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi. W dniu dostawy otrzymałam sms z... Aleksandra Natalia - opinia (1) Najgorsza z możliwych firm kurierskich. Nigdy nie dostarczają paczki pod... Natalia Maciej - opinia (1) Najgorsza firma kurierska jak funkcjonuje w tym kraju. Infolinia godna partacza. Maciej Ania - opinia (1) U mnie sytuacja zdarza się drugi raz, choć jak widać nie tylko mi. Cały dzień... Ania Dno (1) Kurier zamówiony paleta może leżeć tygodniami i tak jej nie odbiorą... Merol Najgorszy kurier jakiego znam (1) Za każdym razem coś... Kiedyś chyba 2 dni z rzędu kurier podobno był ale nie... Wojciech Regina Swigon - opinia (1) nigdy wiecej i powiadomienie w mozliwie szerokim zakresie wraz z ostrzezeniem... Regina Swigon najgorzej działająca firma kurierska w gdańsku (1) Kolejny raz leniwy kurier awizuje przesyłkę podczas mojego pobytu w domu, na... A.K. Ten kurier to jakaś kpina! (3) Kurier po raz czwarty nie zrealizował zlecenia odbioru przesyłki (w tym 2... niezadowolony klient Zlikwidować DHL (1) Firma do zamknięcia przez UOKIK !!! A właścicieli obciążyć kosztami i... Rafał nie polecam (1) Ta firma to prawdziwa kpina nazywają się firmą kurierska ale bez kurierów.... Edward ulcia (1) Miesiąc czekam na paczuszke z Niemiec.. Wstyd bo ktos sobie przywlaszczyl...... ulcia nie polecam (1) kurier nie przyjeżdża z przesyłką i zmuszają Cię do odbioru własnego na kowalach małgorzata Ta firma to kpina (1) Kurier obsługujący Główne Miasto w Gdańsku powinien być zwolniony w trybie... Aneta