DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

JMK - opinia (1) Ja jestem mile zaskoczony szybkością dostawy DHL w porównaniu z UPS. Paczka... JMK Zamawiający - opinia (1) Koszmar!!!! Nikt się ze mną nie kontaktował, zawiadomienie , ze kurier był i... Zamawiający wkurzona maksymalnie - opinia (1) Najgorsza firma kurierska. Kurier nie zastał mnie w domu, to wysłał paczkę na... wkurzona maksymalnie
Madge - opinia (1) Najgorsza firma kurierska, ignorują klienta, obsługa klienta to kpina, szkoda... Madge Miecia - opinia (1) Kpina, nigdy nie miałam problemu z przesyłką do momentu skorzystania z usług... Miecia Viktoria - opinia (1) Najgorsza firma nie polecam Nie dostała swojej przesyłki jaka jest bardzo drogą Viktoria Darek - opinia (1) Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia!!!!! Kolejny raz paczka... Darek zibi - opinia (1) Ostatnio mam wrażenie, iż kurierzy zajmują się awizowaniem a nie... zibi Marek - opinia (1) Zamówiłem paczkę w czwartek z dostawą na piątek oczywiście za dodatkową... Marek Adam - opinia (1) Firma totalne dno i porażka, będę omijać szerokim łukiem, szczerze nie... Adam Zły - opinia (1) Makabreja ! nie można po ludzku zapytać tylko przekierowania a na końcu :... Zły Kolejny raz - opinia (2) Ważna medyczna paczka, a w sortowni ktoś zdecydował, że jest zły adres, i nie... Kolejny raz JAn - opinia (1) W Grudniu nie dostarczono mi przesylki, rozumiem czas. Zadzwonilem i... JAn wioletta - opinia (1) Szkoda że wcześniej nie przeczytałam tych negatywnych opinii. Trzeci dzień... wioletta pat - opinia (2) Kurier olewa doreczenie, paczka od tygodnia na kowalach i dalej lezy.Nic sie... pat N - opinia (1) Po raz kolejny porażka. Gdybym wiedziała od razu, że paczka będzie wysłana... N Jola - opinia (1) Beznadziejna firma , kurier nawet nie wjeżdza na osiedle tylko zostawia... Jola niezadowolony klient - opinia (1) Firma niegodna polecenia. Nie podejmują nawet próby doręczenia paczki.Od razu... niezadowolony klient seb - opinia (1) czekam na paczke od tygodnia w srode zlapala mnie grypa leze w lozku caly... seb Agnieszka - opinia (1) Dramat! To jest kolejny raz. Nie potrafię zliczyć tych razów. Czekam w domu... Agnieszka