Dajan Taxi

Taxi

Gdańsk, Siennicka 10A

Johnny - ocena (1) Witam. Jestem bardzo zadowolony z usługi kierowcy żółtego Peugota 407, który... Johnny Dar lin - opinia (1) Miły Pan kierowca samochodu Zresztą jak zawsze. Nigdy jeszcze Nas... Dar lin Dariusz - opinia (1) Super, zawsze na czas. Dariusz
Ian - opinia (1) Jest ok.czysto , konkurencyjna cena! Ian Dominika - opinia (1) Chciałam skorzystać z usługi, ale zamówiłam wieczorem w czwartek przewóz na... Dominika Karolina - opinia (1) Dziś taksówkarz z Dajana wiózł moich 70 letnich rodziców z przychodni na... Karolina Maciej - opinia (1) Wszystko Ok. Czasami trzeba poczekać troszkę dłużej na samochód. Kierowcy... Maciej Tomasz - opinia (1) Bardzo mili ..........,......... Tomasz Klient - opinia (1) Zamawiam auto czekam, Po kilku minutach dostaje SMS że usługa nie dostępna... Klient Tomasz Więckowski - opinia (1) Bardzo sympatyczny kierowca. Przesiadłem się z konkurencji i nie żałuję Tomasz Więckowski Waldemar - opinia (1) Najtańsze Taxi w Gdańsku Sympatyczni kierowcy Polecam! Waldemar wulgarny kierowca nr 154 (kobieta) (1) Rozumiem , że ktoś nie chce zabrać kogoś nketrzezwego , ale żeby kierowca byl... Krzysztof Banino-Lotnisko (2) Dnia 21.01.2017 o godzi 21.00 . chciałam zamówić taxi na 22.01 godz 4.00 z... Zdziwiona klientka Brak kultury (1) Nie chodzi o same usługi,ale zachowanie pani kierowcy na drodze. niestety nie... inny kierowca Nie polecam (1) Dajan po raz kolejny oszukał mnie co do czasu przyjazdu. Najpierw było to 20... Dominika Żenada (1) Byłam u Was stałą klientką.Wszystkim Was polecałam.Z 5lat z Wami... Malwina koszmar! (1) zamówiłam 3 taksówki osobowe i dostałam wiadomość, że za 30-40 minut taksi... Anastazja Ola - opinia (1) Taksówkę zamówiłam 1,5 godziny przed planowanym czasem przejazdu, ponieważ... Ola Dziękuję za sprawna obsługę w wigilię (1) Dziękuję ze nie popsuto mi wigilii jak w zeszłym roku, gdyż wtedy nawet nie... Wojtek Beznadzieja (2) Chamski taksówkarz Zostawiłam w taksówce epapierosa i słuchawki Co prawda... MG