Danzink

Studia tatuaży

Gdańsk, al. Grunwaldzka 124/2

Martyna - opinia (1) wszystko jak należy, robiłam tragusa, szybko i bezboleśnie, zapłaciłam 100... Martyna rewelacja (1) Bardzo profesjonalnie wykonany tatuaż. Fachowe doradztwo. Sławek poprawiał... andrzej klakier - opinia (1) Po 14 latach wróciłem do Sławka. Pełna profeska. Fred niezawodny jak zawsze.... klakier
ZEWELACJA (1) Jestem pełna podziwu pracy Sławka (Fred) robił mi mój pierwszy tak duży... Alex Dla mnie totalna lipa (3) no ja to przepraszam,ale mnie sie praca panów z tego studia nie... łysy Polecam! (1) Wczoraj robiłam mój pierwszy (w tym studiu) i nie ostatni tatuaż. :) Dobry... Old school Polecam !! (1) Polecam studio Danzink. Mam już 4 tatuaże, wszystkie robione przez Freda.... Szyszka Mega profeska (1) Rewelacyjna atmosfera,prawdziwi artyści którzy robią to co kochają. Mega... matylda Super: ) (1) Zrobiłam sobie kolczyka w karku jakoś na przełomie listopada i grudnia,... Ania J. Na pewno wrócę (1) W styczniu robiłem sobie u Sławka tatuaż. Atmosfera świetna, projekt... Guz Wszystko swietnie :) (1) Studio wybrałam bo było po drodze :) chciałam przekuć jedno ucho i skończyło... Agata Mega zadowolony (1) Robiłem tam kilka tatuaż i na pewno zrobię u nich kolejny.Pełen... sylwek MOCNO ZAWIEDZINY (2) NIEstety ,ale nie polecam!!! Tatuaż robił Piotr i po wygojeniu pokazały się... maverick jak najbardziej zadowolona . :) (1) Studio godne polecenia . :) . Robiłam tam mój pierwszy kolczyk w pępku pare... Sandra Superrr!:) (1) Do studia Danzink trafiłam z polecenia koleżanki.Robiłam tatuaż na... ____Ola____ Super! (1) Zrobiłam w salonie kilka kolczyków i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio... Zadowolone MEGA ZADOWOLONA :) (1) Profesjonalne podejscie, mila obsluga, cierpliwosc i pasja!!! Jestem bardzo... Hiszpanka Pełna profeska (1) Gorąco polecam to studio, zrobiłem u nich jeden rękaw, jestem w trakcie... Dasior Super (1) Wszystko na najwyzszym poziomie. !!!Goraco plecam wszystkim ktorzy cenia... Miskowiec Pawel Najlepsze studio tatuaży i piercingu (1) Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta z cierpliwością i spokojem... Ada