Danzink

Studia tatuaży

Gdańsk, al. Grunwaldzka 124/2

REWELKA! (1) Jestem niesamowicie zadowolona... Stary tatuaż poszedł w zapomnienie, jest... Aneta Danzink (1) Pełen profesjonalizm! Wczoraj zrobiłem swoj drugi tatuaz u Sławka. Samo... Maciej Nic godnego uwagi (2) Studio co najmniej przeciętne,nic nadzwyczajnego.Polot artystyczny raczej... małgorzata
Dobre Tatuaże (2) Tatuator Sławek ma wiele lat doświadczenie, które zdobył nie tylko w Polsce... Marek Slaba Kolejny raz zadowolona :)) (1) Studio rewelacyjne,bylam tam drugi raz i znowu w 100% jestem zadowolona.... Ania Kamil - opinia (1) Świetna atmosfera, pełen profesjonalizm. To mój pierwszy tatuaż, lecz dzięki... Kamil Kolejny Tattoo (1) Nie bede sie rozpisywal na temat nowej dziary, bylem pewnien ze bedzie... Pablo_076 Szczerze polecam :) (1) Robiłam dzisiaj kolczyk w brodzie i jestem naprawdę zadowolona :) Robert... Calla kolejny raz super!!! (1) Siemanko, ostatnio byłam po raz kolejny w studio Danzink i ponownie jestem... Magda Rewelacja (1) Mialam w tym studiu robione 2 koleczyki i 2 tatuaze, teraz we wrzesniu jeden... Monika Kicia miau - opinia (2) Byłam tam miesiąc temu rzeczywiście obsługa jest wporzadku,ale co do... Kicia miau pełen profesjonalizm (1) Studio jak najbardziej godne polecenia. Jestem po dwóch sesjach tatuażu u... zadowolony klient meeeega!!! (1) Wraz z mężem robiliśmy sobie tatuaże, oboje pierwsze w życiu. Długo... paula_ita Zadowolona klientka ;) (1) Jestem bardzo zadowolona z tatuaży, które wykonałam w tym studiu. oba... małyGoh POLECAM! (1) Panowie bardzo mili z poczuciem humoru i co najważniejsze znający sie na... Ags z****iscie :) (1) Dzisiaj robiłem u Sławka pierwsza dziarę i na pewno nie ostatnia :) Wszystko... Wojtek Tragus (1) Jestem bardzo zadowolona. W salonie można się dogadać co do ceny itp.... Jacquell stały klient (1) Ktory to juz moj tatuaz u w studio LEZEC/ DANZ"INK? Piaty? Szosty? Wszystkie... Andrej wszystko w porządku :) (1) W Leżeć robiłam swój pierwszy tatuaż i jestem zachwycona zarówno projektem... magda -- Żałuję, nie polecam. Drogo i bez polotu -- (1) Robiłam tatuaż, mały, nie potrzeba do tego wielkich umiejętności,a mimo to... gdańszczanka