Danzink

Studia tatuaży

Gdańsk, al. Grunwaldzka 124/2

dzięki Robert :D (1) zdecydowałam się na kolczyk między piersiami, Robert pełna profeska, opieka... Chimera rewelacja (1) Najlepsze studio :)) Trafiony projekt artystyczne wykonanie doradztwo :))... ja Super opieka (1) Robiłam u Sławka kolczyk sternum i muszę przyznać, że poszło gładko i... Emilia
Pełen profesjonalizm polecam (1) Pierwszy mój tatuaż, wzór i wykonanie w 100% spełniły moje oczekiwania,... Ania 100% satysfakcji (1) Odwiedzałem studio kilkukrotnie - zaproponowany przeze mnie wzór został tak... adam wszystko super (1) poszedłem z polecenia znajomych i tak jak mówili wszystko pełna profeska.na... andrzej piercing (1) było świetnie . przebijałam tam pępek i prawie nie bolało. przebicie nosa w... Karolciia Frad jest z*******y!!!!!! (2) W dniu dzisiejszym robiłem sobie dziarę . Autorem mojego dzieła był FRED... PUZON masakra jednym slowem (1) poszedlem tam bo to niby kumpel kumpla jest wiec nastawilem sie na pozadne... IronEddie na TAK (1) Przede wszystkim ważne jest to czy usługa została dobrze wykonana..a... Agnes nie wiem o co wam chodzi s tą obsługą (1) ja tam bardzo lubie leżeć (pozdro dla Sławka i Grubego) wpadłem z gitarką... szopa_87 A.B. - opinia (2) Niestety nie dość że tatuaż w środku nie został dokładnie wypełniony, to... A.B. trochę się zawiodłam (1) jakis czas temu robiłam tam tatuaż ogólnie klimat super i na luzie,ale... anka POLECAM (1) Studio z klimatem, Adam - artystyczna dusza z delikatnymi rękoma, tę... kAjA Tatuaż (1) Cześć zrobiłem sobie kolejny tatuaż u Sławka jest super , polecam wszystkim .... Darek ;] (1) Ja robiłam sobie w studiu kolczyk w języku , i super było:P Nic nie czułam... Asia lux! (1) Trochę czasu temu robiłam tam kolczyk w jęzorku. Ogólna ocena na wielki "+"... Gagi Masakra (1) Stanowczo odradzam ten obiekt. Byłam tam parę miesięcy temu, zainteresowana... Mała piercing (1) Świetne studio!!! Gorąco polecam. Zrobiłam sobie kolczyk w szyi i jestem... marta Zadowolona !! (1) Ja robiłam sobie tatuaż w tym studiu i mogę z pełną odpowiedzialnością... haangulka