Danzink

Studia tatuaży

Gdańsk, al. Grunwaldzka 124/2

anonim. - opinia (1) Rewelacja. Profesjonalna obsługa. No może ceny w innych studiach sa niższe... anonim. kolczyk w języku (1) mile zaskoczona wyszłam, niby taki duży pan i tyle tatułaży a bardzo ciepły i... Gita Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! (1) Przekłucie brwi i języka przez Pana Roberta ("Ciempiego") przebiegło bardzo... Blondyneczka
dosłownie super (1) niedawno robiłam sobie kolczyk w brodzie, z czego jestem bardzo zadowolona.... Magdalena magdusia - opinia (1) mili państwo na początek wielkie podziękowania za moje przeurocze plecy i... magdusia Kark :] (1) W piątek odwiedziłam studio "Leżeć" w celu przekucia karku. Zajmował się mną... Aneta cena (1) Owszem tak cena zalozenia kolczyka w języku i brwi to koszt 100zlCena... ewa ceny (1) wie ktos ile moze kosztowac zrobienie kolczyka w brwi i w jezyku? zMuDa Monia i Piotr - opinia (1) Po dokonaniu rekonesansu kilku studiow tatuaży pomimo wyzszych cen usług... Monia i Piotr Jestem w szoku... (1) Wprost nie moge uwierzyc z to co czytam negatywnego ponizej. Wczoraj po raz... Anita ania - opinia (1) oprócz pieknego studia maja normalne ceny ,jakosc uslug na wysokim poziomie... ania średniak (1) jak niżej: kiepska obsługa, wysokie ceny a jakość usług jest średniawa.... Joanna Super (1) Robiłem tam sobie dziare. Leżeć to dobry wybór dla kogoś kto ceni sobie... szczupły Podoba mi się ! (1) Pare dni temu robili mi tam przeklucie. Szybko i bezboleśnie. Pan od klucia... Poleczka KASIA -MEGI - opinia (1) STUDIO SUPER ZROBIONE , WZORKI DUZO ALE OBSLUGA MASAKRA NIE MIŁA NIE... KASIA -MEGI duży średniak (1) nie wiem za co to studio zachwalają? ceny dużo wyższe niż w innych... malutka Godne polecenia (1) Mój tatuaż jest cudowny, po prostu arcydzieło:))) Nic, a nic nie... Kasik ewa - opinia (1) ,,Zmarchwstania bogów, uczuć, myśli dobrych,czystych intencji,traw,liści... ewa niemozliwe (1) Zapraszam do studia, takiego przypadku nie mielismy od 7lat czyli od... ewa Oya - opinia (1) Dwie wizyty i dwa czaderskie tatuaze! Az chce sie wracac.. Polecam :) Oya