Danzink

Studia tatuaży

Gdańsk, al. Grunwaldzka 124/2

Magda (1) Polecam studio i tatuaże u Kamili ! Wszystko profesjonalnie. Magda polecam (1) Pasja i profesjonalizm jak zawsze. Sandra :) (1) Serdecznie polecam! Świetna atmosfera, bardzo profesjonalni i kreatywni... Zuza
Tip top! (1) U załogi Danzink tatuowałam się już 3 razy, za każdym razem u innego artysty... Maryśka Petarda (1) Polecam bardzo!! Super atmosfera, pełen profesjonalizm i doświadczenie.... Andrzej Za**biste xd (1) W grudniu byłem u nich aby przekuć uszy i zrobili to perfekcyjnie . Za**bista... Shadowhunter beznadzieja (1) Nie polecam. Tatuaz mial byc maly a dostalam tatuaz na pol plecow...... iwa Posejdon (1) Super obsługa, perfekcyjny tatuaż, polecam studio. Sławek dzięki. Michał Super super suuuper !!! (1) Kreatywność i artystyczne wykonanie - pełny profesjonalizm. Polecam... Justyna Piercing - polecam (1) Z usług tatuażystów nie korzystałam, za to kilkakrotnie odwiedziłam piercera... Jola Gorąco polecam! (1) Świetna obsługa, wychodzę zadowolona, najbardziej dziękuję Sławkowi, jest... Agata bardzo zadowolony z efektu (1) dzieki slawek, jestem bardzo zadowolony z czachy,niedlugo kontynuacja;)... roli Polecam :) (1) Super studio, tak samo jak pracownicy, osobiście jestem zadowolona :) z... Ella Piotr Piorun - opinia (1) Dzisiaj bylem na pierwszej sesji biomechaniki na lydce i jestem mega... Piotr Piorun Polecam (1) Niedawno zrobiłam septum, ale w innym studio. Nie chciał się goić, więc... M. polecam (1) Polecam i uwielbiam. wroce napewno;) Paula Paula - opinia (1) Chciałabym podziękować Sławkowi za mój pierwszy i nie ostatni ,wspaniały... Paula Będę wracać :) (1) Wszystkie moje tatuaże zostały wykonane przez Dasiora w tym studiu. Pełen... Nut Zdecydowanie POLECAM (1) Po narodzinach córki w mojej głowie pojawił się pomysł na tatuaż, przyjaciele... Kamil Dziękuję! :) (1) Szybko, konkretnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Sławek pomógł mi... Ala