Danzink

Studia tatuaży

Gdańsk, al. Grunwaldzka 124/2

Super Studio (1) Zrobiłem sobie całe plecy i jestem mega zadowolony :-) Ustalone mamy nastepne... Grzesiek S. tatuaż (1) Skorzystałam z usług salonu w Gdyni i jestem bardzo zadowolona.jakis czas... aśka tatuaze i kolczyki (1) witam, korzystałam kilkakrotnie z usług tego studia..robiłam 3 kolczyki i... magda
kolczyk w brwi (1) robiłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona.Teraz wybieram się zrobić... aśka :) (1) Zrobiłam kolczyk w języku, nawet opuchlizny nie miałam, nic nie bolało.... urszi Jestem w 200% ZADOWOLONA!! (1) robiłam tatuaż poraz pierwszy w życiu! i JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!, mój... Ewelina jestem bardzo zadowolona (1) z tatuażu jestem bardzo zadowolona ;) tak samo jak z obsługi ;) przemili... Kamila ( z kwiatkiem na stópce ) POLECAM 100% :) (1) WITAM WSZYSTKICH KTÓRZY CZYTAJĄ MOJĄ OPINIĘ. OTÓŻ BYŁEM WRAZ Z MOJĄ ŻONĄ W... PAWEŁ&IWONA coraz bardziej zdziwiona (1) Nie wierze własnym oczom , jestem codziennie w studio i nie przypominam... Ewa Werdenowska beznadziejnie i drogo (1) Zamierzałam skorzystać z tego salonu jednak podejście obsługi do klienta... lunka super (1) strach miał wielkie oczy... przekuwałam sobie noska :) i wszystko było... hanazibi Polecam każdemu (1) najlepszy zakład w jakim miałam przyjemność być. Super atmosfera, przyjemny i... 3wA ciałka niektóre tak mają (1) Niektóre ciałka poprostu tak mają niestety ,że kolczyki migrują,szkoda ,że to... ewa super studio (1) Od lat jestem fanka tego studia, przyprowadzam swoich znajomych Sławek poza... Anka mały problem (1) witam:) na przełomie marca-kwietnia zrobiłam sobie kolczyk w pępku... długo... ania Wielki plus (1) Nie wiem o co chodzi niektórym z tą kiepską obsługą ^^ mi tak się bardzo... ivi :D (1) Rewlka :D Mam piekny kolczyk :D bez bólu i wogule super :P obsługa super... AjC super! (1) mam kolca w pępku bez krwi,stanu zapalnego,nic nie boli,żadnych... H POLECAM :) (1) Poszłam zrobić kolczyk w pępku. Trafiłam po pozytywnych opiniach, które tu... Shan-lee POLECAM (1) Jest to studio dla osób, które cenią sobie sterylność, higienę. Prócz tego... Patrycja