Delikatesy Misiek

Sklepy ogólnospożywcze

Gdynia, Leona Staniszewskiego 1

Irena - opinia (1) Kupilam dzis jablka. Cena mnie totalnie zaskoczyla. Jablka mieszane - rozne... Irena Gsp - opinia (1) Drogo warzywa i owoce slabej jakosci. Gsp Anna - opinia (6) Najlepszy sklep na Sokółce. Przemiła obsługa duży wybór pełno promocji i... Anna
Danusia - opinia (4) Ulubiony mój sklep ! Kupuję w Miśku od lat , dawniej tym na Wiczlinie Danusia Dobry asortyment, tragiczne zachowanie personelu (7) Bogate zaopatrzenie sklepu zachęca do zakupów. Ceny produktów są dość wysokie... Alicja Delikatesy godne polecenia!!! (3) Co do obsługi to nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami ponieważ każdy z... Marcin Najlepszy sklep w Gdyni (3) Najmilsze ekspedientki, fajne promocje, swieży towar, 5 z plusem. Ola Bardzo słabo (3) Jak napisałem w nagłówku, delikatesy oceniam bardzo słabo. Klient czuje się... Adam Sery obsługa (3) Drogi właścicielu sklepu, bardzo proszę o to aby była obsługa na stanowisku... Szkotka Fatalna obsługa (5) Dobrze zaopatrzony sklep, świetny dział mięsny, natomiast fatalna obsługa,... GG Lawaro Chwaszczyno (1) Obsługa na mięsie i wędlinach okropna . Dnia 29 08 2018 o godz 18 robiłam... Magda kasy (3) Witam serdecznie, bardzo dobre produkty szczególnie mięso, wędliny i sery.... Barbara S. Omijać z daleka (2) Mieszkam w okolicy i zdążyło mi sie kilka razy wstapic po cos małego, moze... Magda Obsługa (13) Sklep zaopatrzony jest fajnie natomiast obsługa fatalna . Często do jednej... Maciej super (1) Cieszę się, że w okolicy gdzie mieszkam jest właśnie taki Misiek. Znajduję tu... ifka Dobre zaopatrzenie (1) Robiłam zakupy kilkukrotnie i obsługa była znacznie milsza niż w innych... maja Kasy (1) Fajny sklep, niestety za każdym razem czeka sie długo w kolejkach a obsługa... Asia Tragedia (1) Przychylam się do poprzednich wypowiedzi. Obsługa fatalna, wiecznie... Kasia fatalny sklep (1) Obsługa tego sklepu tragiczna.Kasjer myli groszek z fasolką,kapustę młodą z... DARIUSZ Kolejki (1) Generalnie sklep jest ok, jednak fakt że wiecznie otwarta jest tylko jedna... Agata