Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

...dla malego kotka.
Prosze tylko o przetestowane opinie i porady.
Z gory dziekuje
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Podepnę się... Polećcie proszę sprawdzonego weta dla królika... Jestem z Gdyni. Z góry dzięki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

dr Popławski praktykował u prof. Rutkowiaka jeszcze w gabinecie na migowskiej, czyli lata temu. leczyłam u nich moją bokserkę. bardzo dużo obu panom zawdzięczam, walczyli o mojego psa jak lwy :) byłam wtedy małolatą bez kasy, musiałam bywać z psem w gabinecie bardzo często,a Oni leczyli ją za grosze.
prof. Rutkowiak :) zawsze się uśmiecham jak o nim pomyślę. gbur do ludzi, surowy i wymagający w stosunku do właścicieli, miał (wtedy - teraz nie wiem) cudowne podejście do zwierząt. ludzie zjeżdżali do niego z beznadziejnymi przypadkami z sądsiednich województw.
a dr Popławski to bardzo dobry, cierpliwy i spokojny lekarz. dużo w nim ciepła :) miło czytać, że inni też tak go widzą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Przychodnia Weterynaryjna
L. Koenig-Kraszewska, A. Kraszewski, J. Kaczmarski
ul. Piastowska 33A, 80-332 Gdańsk

tel. 058 558 38 73
e-mail: napisz@doweterynarza.pl

Szczerze Wam powiem że jest rewelacyjny. Widzę że każdy zachwala tutaj swoich weterynarzy.
Mam 2 pieski. Jeden ma lat 1 drugi roczek. I mimo iż były problemy (ze starszym reumatyzm oraz wylew, a z młodszym szczepienia) to nigdy nie ściągali ze mnie kasy. Za wizytę w ogóle nie brali. Można porozmawiać, poradzić się (za darmo) i nie wygadują głupot jak niektórzy.
Parę dni temu słyszałam jak weterynarz mówił iż jakaś sucha karma (nie będę podawać nazwy, by reklamy nie robić) posiada 90% mięsa w sobie i pies musi tylko taką jeść. To po prostu czyste chamstwo.
Mój weterynarz, gdy pytałam się o karmę dla młodszego, polecił dobrą i nie drogą, informując mnie dokładnie jaka jest i co zawiera. Tak samo o lekach i domowych sposobach leczenia jak i wspomagania.

Takie moje zdanie.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Prof. Rutkowiak to najlepszy lekarz do jakiego trafiłam z moją kotką po wielu nieudanych i błędnych diagnozach!!!!!!!!! W 10 min postawił trafną diagnozę!!!! Uwielbiam go!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Ja kiedyś byłem ze swoim psem u weterynarza na skrzyżowaniu ulic hallera z kościuszki. Od razu zdiagnozował chorobę i przeprowadził zabieg. Psiak po 3 dniach był już w 100% zdrowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja polecałabym Panią dr Magdalenę Zimoń, za którą przepadała moja sunia

aczkolwiek już P. Madzia nie pracuje już w Kovecie i teraz chętnie bym się z Nią skontaktowała bo chciałabym, żeby kontynuowała leczenie obojętnie, gdzie przyjmuje. Jeśli ktoś ma kontakt do Pani Zimoń to proszę napisać do mnie na priva lapiovra@interia.pl . Dziękuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

ja się orientuję; omijaj szerokim łukiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko dr Kończak z Rumi

Tylko dr Kończak (starszy i młodszy) z Rumi. Świetni fachowcy z sercem do zwierząt, a jednocześnie nie zdzierają kasy - kasują za całą kurację, nie za jedną wizytę.

Jarosław Kończak właśnie prowadzi mojego drugiego psa - poprzedni dzięki jego wiedzy i umiejętnościom dożył 16 lat. Pełne zaufanie do tego weterynarza.

Jednocześnie ODRADZAM weterynarzy z kliniki Brzeskiego przy Kieleckiej. Beznadziejni, zerowe umiejętności diagnostyczne i stracone pieniądze, bo i tak inny weterynarz musi po nich wszystko poprawiać. Nie mówiąc już o tym, że często upływ czasu to być albo nie być dla naszego psiaka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

dobry weterynarz to on jest, ale ta pani z którą obecnie pracuje - nie polecam, ona jakaś nawiedzona jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Też nie polecam.Żałuję że tam trafiłam z moją kotką,zamiast poprawy kotka była coraz słabsza od ich metod leczenia.Niestety zmarła.Mam nową kotkę ale już wiem gdzie jej nie będę leczyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Uwaga!!! Przestrzegam przed weterynarzami z Bitwy Oliwskiej. Jest ich tam pięciu. W poniedziałek pani doktor wykończyła mi szynszylka. Gdy jednak musieliśmy pojechać tam z kotem, którego przygarnęliśmy z raną pooperacyjną to tym razem szanowny pan dr za pierwszą wizytę wziął 100 zł i powiedział, że mamy przyjeżdżać przez kolejne 6 dni i każda wizyta po 50 zł. Nawet po moich prośbach nie chciał wpisać w książeczkę leków, które podał kotce.
Pojechaliśmy do innego weterynarza - Andrzeja Niestoruka, który wyleczył naszą kotkę za 20 zł, dostawała antybiotyki i rana się pięknie wygoiła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Dobry i sprawdzony lekarz z Trójmiasta? TYlko doktor Kalicki! Naprawdę chylę czoła przed oddaniem Pana Doktora zwierzakom. Z gabinetu na Diamentowej żadne zwierzę nie wyjdzie bez udzielenia pomocy. Atmosfera podczas badania i zabiegów jest przyjazna zarówno dla naszych braci mniejszych jak i ich "człowieków". Żadnego żargonu naukowego, Pan Doktor tłumaczy wszystkie zalecenia przystępnie i jasno. Zawsze przyprowadzam do Pana Doktora oba moje koty i psa, w poczekalni zawsze pełno zwierzaków i ich właścicieli. Każde zwierzę, czy to szlachetnie, czy to mniej szlachetnie urodzone spotyka się ze strony Pana Doktora z równym szacunkiem i delikatnością. Ceny bardzo przystępne a wiem też, że niejednokrotnie Pan Doktor udziela pomocy zwierzętom najbardziej pokrzywdzonym czy bezdomnym, czy należącym do niezamożnych ludzi za grosze lub za darmo. Bo to jest Weterynarz przez bardzo wielkie"W". Mam dla Pana Doktora Kalickiego ogromny szacunek nie tylko za wiedzę i skuteczność w działaniu ale też za wielkie serce dla swoich pacjentów. Panie Doktorze, dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Potwierdzam !!Pan Andrzej pomimo ,że jest świetnym weterynarzem ma niewygórowane ceny i zawsze świetny humor!! Polecam lecze u niego Yorka i kudnelka (starego) ,który przetrwał kilka operacji Pana Andrzeja polecam więc w 100%!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

A jak z weterynarzami na ul. Kieleckiej 22 w Gdyni? Ktoś się orientuje??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Niewiem , jak z diagnozami , ale do skladania zlamanych kosci u psów nie ma lepszego wet w trojmiescie niz Dr. Bandura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Zgadzam się AWET na Matejki to niesamowita porażka. Ten weterynarz leczył moją ukochaną 7 letnią suczkę, która nagle zachorowała nie potrafił stwierdzić co jej jest. Postawił diagnoze zatrucia pomimo iz zapewniałam że nie mogła nic zjeść co mogło aż tak bardzo zaszkodzc, miala gorączke biegunke i nie mogła chodzic. Przez 5 dni brała kroplówki i inne leki zapeniał że wyzdrowieje po 5dniach suczka zmarła on skasował 1000zł i powiedział że zdechła najprawdopodobniej ze starosci żałuje że nie poszłam do innego weterynarza zaufałam mu i przez niego straciłam moją suczke. Ten weterynarz wogóle nie zna się na zwierzętach stanowczo odradzam!!!!! Oszust i wyrywacz kasy wcale nie zależy mu na zdrowiu zwierzaka stanowczo odradzam. Polecam za to klinike na ul. Elbląskiej tam teraz chodze z moją nową suczką świetni i profesjonalni lekarze!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

My z naszymi zwierzętami chodzimy do weterynarza na Zaspie, bardzo miły i dobry doktor:

Niestoruk Andrzej, lek. wet. Lecznica dla małych zwierząt

Ul. Żwirki i Wigury 4a / 9
80-463 Gdańsk
Tel. 0 58 340 99 02
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Mojego kota uśmiercila...wogole nie trafila z diagnoza...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Popieram - w tej lecznicy chodzi tylko o zdzieranie kasy, a efektów leczenia brak. Weterynarze tam pracujący potrafią jedynie wymądrzać się, naciągać na drogie i nieskuteczne leczenie. Zdecydowanie nie polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Dokładnie mam takie samo zdanie. Zaranek źle zdiagnozował moją mopsiczkę i gdyby nie inny weterynarz, maleństwo już by było z aniołkami. Kasę wyciągnął pd nas bez zmrużenia oka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Behawiorysta do agresywnego psa poszukiwany (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję skutecznego behawiorysty z Gdańska do agresywnego sporego psa. Pies ma ok...

Psy bez smyczy mam juz dość! (239 odpowiedzi)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała...