Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

...dla malego kotka.
Prosze tylko o przetestowane opinie i porady.
Z gory dziekuje
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

dr.golcz,to naciagara,w ciagu 2mc wyciagnela 1500 za leczenie mojego psiaka,karma ,zastrzyki leki.gdy poszlam do innego lekrza,tylko zasmial sie z mojej glupoty,droga,tabletka n odrobaczenie to 30zl,masakra,a gdy przestalam przychodzic,a pani doktor gdy spotkala mojego dzieciaka na spacerze z psem,mieszkamy niedal.gabinetu, to kazala by mamusia wstawila sie z pupilam u niej,terrorystka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Łukuć

Bezdyskusyjnie i z pełną świadomości - Niesamowity lekarz.
Moja Kicia przeżyła 3 miesięczny horror lekarski - długa historia nie będę zanudzać. Jednym słowem, dopiero u niego wyszła na prostą! Spokojny, wnikliwy lekarz z dużym instynktem do diagnoz i zwierząt. On autentycznie przejmuje się zdrowiem swoich pacjentów i podchodzi do nich jednostkowo, indywidualnie. Nie wspomnę o cierpliwości do właścicieli pupili - też zasługuje na pochwałę :)
Żona również jest świetnym, cierpliwym lekarzem.
Polecam!!! (szkoda że nie jest naszym lekarzem rodzinnym :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Tylko Rumia, ul. Leśna 1, znawcy zawodu zarówno ojciec jak i syn.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Ci z Piastowskiej uśpili mi psa bez mojej wiedzy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Polecam lekarza weterynarii z ul. Elbląskiej 65 w Gdańsku.
Więcej info:
http://lecznica24.net/Weterynarz/LecznicaDlaZwierzat/07087ea7-81db-4e8d-882a-8dab8490d035/Przychodnia-Weterynaryjna-AMICIS-s-c-Wojciech-Ulewicz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Podzielam Pani opinię. Pani Beata jest profesjonalistką w swoim fachu, ma podejście do zwierząt i ich właścicieli. Potrafi pomóc zwierzaczkom, , a zbyt zadufanych właścicieli przywołać do porządku. Ja tam wolę zapłacić więcej i mieć wyniki od ręki. Dla swojego Cynamona , tak ma na imię mój jamniczek, staram się zapewnić jak najlepszą opiekę, bez oglądania się na koszty (oczywiście w ganicach rozsądku). Szczerze polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

witam
mam fajna i sprawdzona lekarke w sopocie. mój kot zadowolony:)
dr. Gólcz
powodzenia z kotkiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Zgadzam sie !! Dr Sularz jest rewelacyjny !!

Miałam jamnika, który bardzo nam chorował między innymi na uszy. Gdy zachorował miał ok 3 lat.Byliśmy z nim u wielu ,, lekarzy'' , którzy proponowali nam, uśpienie psa ( my nie chcieliśmy słyszeć o uśpieniu tylko o leczeniu psa ). Trafiliśmy przez przypadek do doktora Sularza, który zaczął leczyć nam psiaka i wyleczył ;) ! Dzięki niemu nasz jamnik przeżył z nami 14 lat ;))

Teraz z następnym psem także chodzimy do tego doktora i nie zamierzamy iść do żadnego innego!

Muszę tutaj dopisać, że wizyty u doktora Sularza nie są drogie. Jest to bardzo sympatyczny lekarz, który zna sie na rzeczy! Leczy z powołania a nie dla kasy ;)

dr Dariusz Sularz
Gdyńska 1, Żabianka, koło przychodni zdrowia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Popieram poprzednika, dr Marcin lubi to co robi, lubi swoim milackow, wizyty u niego to przyjemnosc dla opiekunow i podopiecznych. Pieniadz nie jest rzecza naczelna, to taki domowy przyjacielo-doktor, empatyczny, az milo wiedziec, ze sa tacy z powolania, a nie z przymusu. Takich wiecej prosimy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Pan Tomasz Sujkowski z Pogórza Górnego - cudowny człowiek z wielkim sercem dla zwierząt i racjonalnym podejściem, jest bardzo konkretny. Leczył mojego psa po wypadku 8miesiecy, praktycznie licząc tylko za zużyte leki, gdy było potrzeba przyjechał do domu bo miałam małe dziecko, nie policzył więcej za taką wizytę bo to była wyjątkowa sytuacja. Gdy trzeba konsultuje swoje podejrzenia z Profesorem lub innymi weterynarzami. Zawsze są do niego kolejki, ludzie przyjeżdżają z całej Gdyni a nie tylko z okolicy. Znam go już 8lat i teraz jeżdżę do niego z następnym członkiem naszej rodziny. Chciała bym mieć dla swojej rodziny takich lekarzy jakiego ma mój pies:). Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

przesympatyczny i kompetentny weterynarz, ma swietne podejscie do zwierzat ...moj pudelek gdy jestesmy w poblizu, sam biegnie do jego gabinetu :)
http://www.uweterynarza.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Gdynia-Witomino, koło garaży przy ul. PCK. Jeśli ktoś bedzie zainteresowany podam telefon. Wszystkie moje koty leczę właśnie tam i za każdym razem diagnoza i leczenie bezkonkurencyjne:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

co prawda nie mam zwirzaka ale dziś miałam niemiłą przygode bo kot podwórkowiec wlaz pod maske samochodu i został bardzo mocno ranny musiał być uspny pojechaliśmy do Pani doktor w Gdyni Dęptowie nie pamiętam jaka ulica kawałek za wiaduktem w domkach jednorodzinnych przy samej ulicy. Bardzo miła Pani mimo to ze jeszcze nie pracowała i wychodziła z dzieckiem do szkoły to zajeła sie kociakiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Najlepszy weterynarz w Trójmiescie. Wyleczył naszą suczkę Dżeki z bardzo grożnej infekcji. Przyjmuje na Diamentowej na Oruni. Zgadzam się, że ceny ma bardzo przystepne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Polecam ''WETMORENA'' dr.Magdę i dr.Monkię na Morenie ul.Kruczkowskiego 27E. Super podejście do każdego, zawsze wytłumaczą co i jak , doradzą także naprwade godne sa polecenia. Opiekuja się moimi bulfami , a i ceny maja przystepne. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Nie zgadzam się z tą opinią.Człowieku jesteś sfrustrowany z powodu śmierci twojego pupila (współczuje) ale nie wiń za to cały świat.
Jeżeli chodzi o Twojego psa 14-letniego (młodzieniaszka). Jak prawdopodobnie był zdrowy, to po co chodziłeś do weterynarza ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Prof. Rutkowiak chyba nadal zajmuje się konsultacją w gabinecie lek. Sabiny Żarnowskiej na ulicy Potokowej 12A (pomiędzy Niedźwiednikiem a Moreną, dojazd od strony ronda De La Salle). Telefon to 58 3412395. Ja ze swojej strony polecam Panią Sabinę jako doskonałego weterynarza, świetnego chirurga i wspaniałego człowieka.

W ciągu kilku lat wspólnie z moją suńką odwiedziliśmy wiele gabinetów, z których wiele wymieniono w tym wątku. Z jednych uciekałem już po pierwszej wizycie, z innych po kolejnej, niewiele wnoszącej do stanu zdrowia a znacząco obciążającej kieszeń. Gdy w pewnej chwili zaczęło się dziać naprawdę źle, polecono mi gabinet prof. Rutkowiaka na Migowskiej. Nie mając wyboru i godząc się z tym że będzie to najdroższa spośród wszystkich wizyt ale licząc na realną pomoc, wybrałem się tam ze swoją psicą.

Okazało się że wizyta w "profesorskim gabinecie" była tańsza niż pozostałe a pomoc jakiej doświadczyłem związała mnie z tym gabinetem na dobre. Obecnie praktykę prof. Rutkowiaka kontynuuje jego długoletnia współpracowniczka i uczennica, wspomniana już lek. Sabina Żarnowska. Ostatnim jej sukcesem w walce z przypadłościami mojego psa jest wycięcie nowotworu i mimo nienajlepszych wyników badań histopatologicznych wyciętej tkanki, z psiakiem na razie wszystko jest OK - odpukać. Patrząc wstecz mogę podejrzewać że gdyby nie pomoc Pani Sabiny i prof. Rutkowiaka, moja suńka podobnie jak jej brat z miotu (oba psiaki z tą samą chorobą wrodzoną) biegałaby teraz na wiecznej łączce... Jej brat nie miał tyle szczęścia, trafił na weterynarza który nie potrafił sobie dać rady i zaproponował uśpienie zwierzaka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

"Przetestowany" i bardzo dobry jest dr Ulewicz z Jasienia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Tak dr Ulewicz jest bardzo dobry.Leczył mi kotka i wszystko jest ok.Do tego bardzo sympatyczny człowiek.Polecam tego weterynarza.Przyjmuje w Gdańśku -Jasieniu na Blizbora.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

W żadnym wypadku nie polecam gabinetu AWET. Otruto mi kota, próbowano uśpić psa podobno chorego na nosówkę - miał zapalenie stawów!Koleżanka straciła tam też kota. Polecam gabinet na Batorego !
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Behawiorysta do agresywnego psa poszukiwany (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję skutecznego behawiorysty z Gdańska do agresywnego sporego psa. Pies ma ok...

Psy bez smyczy mam juz dość! (239 odpowiedzi)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała...