Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

...dla malego kotka.
Prosze tylko o przetestowane opinie i porady.
Z gory dziekuje
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

NIE POLECAM BANDURY W CHYLONI I JEGO WSPÓLNIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!

KASĘ WYCIĄGAŁ, AŻ DO ŚMIERCI ZWIERZAKA.

Po konsultacji z innym weterynarzem, ten był w szoku, że po takim czasie i ilości wizyt nie było rozpoznania.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Zaranek to jedyny ogarnięty weterynarz. Poleca go wiele osób z organizacji prozwierzęcych. Ale całościowo oceniam tą "klinikę" negatywnie. Ciągną kasę i przeciągają czy to leczenie czy diagnozę. Dr Sujkowski od razu wiedział co jest z moim kotem i tylko dzięki niemu do dziś żyje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Bandura być może, ale Zaranka należy omijać. Jego błędna diagnoza kosztowała by moją mopsiczkę życie. Nie daruję mu tego :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Polecam dr. Bandura z Chyloni, ul. Chełmińska i p. Basia Zelewska z Rumi, ul. Krakowska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Jedyny i najlepszy weterynarz to dr Adam Sobotka, mega specjalista. Chodze do niego od ok 3 lat i twierdze,że lepszego nie ma. Przyjmuje na Jelitkowskim Dworze http://uweterynarza.pl/
Wczesniej chodziłam do lecznicy na Obrońców Wybrzeza jednak tam kasują straszne pieniadze za wszystko .
Dr Adam to człowiek z mega doświadczeniem , ma specjalizację z psów i kotów, robi wiele zabiegów, Nie ściemnia i nie kroi jak za zboze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Dokładnie tak!! Doktór Kraszewska z ul.Piastowskiej to ohydna naciagara. Zaszczepiła mi psa 2 razy na tę samą chorobę ii myślała, że się nie zorientuję! Zarządałam zwrotu pieniędzy... Co więcej wmawia wszystkim pacjentomgrzybicę ucha! Mój ma czyste uszka i skasowała ode mnie 70 zł za maść... Usypia zwierzęta bez pardonu, np. buldoga chorego na padaczkę, bo zrobił kupę podczas ataku....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Dr. Jacek Słowikowski przyjmuje na Morenie ul. Piecewska 20 tel (58) 345-82-06

Bardzo fajny weterynarz, no i przede wszystkim człowiek. Ma wspaniałe podejście do zwierząt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

To chyba jakaś pomyłka z chwaleniem. Mój piesek straciłby oko gdybyśmy słuchali ich opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

no to fakt... jeżeli tak zostałes potraktowany i Twój zwierzak to współczuję... byłam tam wczoraj na szczepieniu (wścieklizna juz mojemu nie grozi) i chyba się widzieliśmy o ile byłeś z dużym brązowawym kotem no i z dziewczyną lub koleżanką :D

Sorry za polecenie tego miejsca, ale ja jeszcze nie zostałam zle potraktowana....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Bogna0405

Byłem na Obrońców Wybrzeża i wrażenie dalekie od zachwytu.
Zostałem potraktowany jak intruz, po wizycie nie było poprawy i z kotem musiałem iść do innej lecznicy. Może pan doktor wybiera sobie klientów których obsługuje dobrze, a innych olewa. Może miałaś szczęście trafić do tej pierwszej grupy. Ja tam już nie wrócę.

Może ktoś jeszcze może polecić dobrą lecznicę na terenie Przymorza lub Żabianki.

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Polecam dr Macieja Debisa - przyjmuje w Lecznicy na Stryjskiej w Gdyni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

~adi :)
na Obrońców Wybrzeża jest przychodnia dla zwierząt mała, ale sympatyczna.

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

A która to lecznica na Przymorzu??? Brzmi bardzo obiecująco. Napisz koniecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Hej Kasiu :)

Ja od niedawna mam pieska i zapisałam się do ośrodka na przymorzu - powiem Tobie że akurat narzekać też nie mogę, gdyż tak się pieskiem zajmują podczas szczepień i badań że on anawet nie że został "załatwiony". Zapewne przy większych problemach będzie inaczej bo mój jest zdrowy, ale obsługa kompetentna i miła wszystko wyjaśniają, tłumaczą, uczą jak dbać o dietę (mój ma skołonności do tycia) itd. Klinika którą polecasz z całą pewnością jest u mnie zaraz po mojej i dzięki za info, gdyż takie sprawdzone miejsca są istotne przy szybkiej reakcji na choroby zwierzaków.
Pozdrowionka :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Tylko i wyłaczie Klinika Weterynaryjna Krzemińskiego Na łąkowej!!! Uratowali mi dwa psiaki a były juz na wykończeniu! opieka super a babki sa kochane. Wylałam juz tam nie jedną łze i zawsze znalazłam pocieszenie. Jak piesek jest juz w domu to dzwonią pytają jak sie czuje czy dobrze je i opieka jest nawet wtedy gdy piesek jest juz w domu. Mają tam szpital i hotel i laboratorium, sale operacyjne i wszelki sprzęt. Nidy nie zamienie ich na inną lecznice. Ratują nawet najgorsze przypadki czego moje pieski sa dowodem a mają autoimmunoagresje:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

zgadzam sie nie potrafia wyleczyc zwierzaka,zaplacic trzeba slono
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Profesor Rutkowiak to niezwykły lekarz. Świetny diagnosta. Po mylnie postawionej diagnozie w dwóch innych lecznicach (piesek miał już być uśpiony) rozpoznał problem i rozpoczął właściwe leczenie. Dzięki niemu piesek dostał kilka lat życia w prezencie.
Natomiast mam wątpliwości co do kompetencji doktor Sabiny Żarnowskiej. Po zastosowaniu kuracji antybiotykowej (zaordynowala 14 dawek antybiotyków!!!) serduszko zwierzaka nie wytrzymało i po 13 zastrzyku piesek odszedł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Ja jak dotąd swojego kota leczyłam tylko w jednej przychodni, niestety nie polecanej tu zbytnio- na Krzemowej u dr. T.Jurkowskiego. Nie miałam zastrzeżeń do tego pana, może poza tym, że czasami ciężko było się z nim dogadać(nie odpowiadał na zadawane pytania, sprawiał wrażenie jakby naćpanego) ale mój kot od czasu kastracji był zdrowy, poza kamieniami w układzie moczowym, które średnio co 2 lata dawały o sobie znać i wtedy właśnie musiałam się udać do owej lecznicy. Leczenie trwało zawsze około 3 dni i mieściłam się w sumie w 100zł (40zł za pierwszą wizytę i 25zł za kolejne), nie wiem czy to dużo bo jak już wspomniałam nie miałam porównania z innymi lecznicami. Ostatnio dowiedziałam się też, że kamienie jest to przypadłość nieunikniona u wykastrowanych kocurów, nawet jeśli jedzą specjalistyczną karmę (mój je royala dla kastratów).
Kot ma 8 lat i jestem teraz w trakcie kolejnego (już chyba 5 w jego życiu) leczenia kamieni. Jednak pierwszy raz przebiega to tak ostro (wymioty, krew, posikiwanie poza kuwetą). Zaczęło się wczoraj, zobaczyłam, że kot ciągle chodzi do kuwety ale nie załatwia się i jest jakiś osowiały. Od razu wiedziałam, że to ponowny powrót kamieni i pojechałam na Krzemową. Ku mojemu zdziwieniu zastałam tam nową panią doktor, niestety nie wiem jak ma na imię, bardzo miła, fachowa. Wizyta kosztowała 45zł. Niestety godzinę po powrocie do domu pojawiła się krew (wcześniej w gabinecie jej nie było, mimo że pani doktor wycisnęła cały mocz razem z kamieniami z pęcherza mojego kota), czego nigdy wcześniej nie było (zawsze już po pierwszej wizycie była widoczna poprawa i kot już normalnie sikał do kuwety). Pojechałam ponownie, zastając już dr. Jurkowskiego. Wstrzyknął mu 2 wielkie strzykawki jakiegoś przezroczystego płynu, mówiąc, że trzeba go bardziej nawodnić, na krew odpowiedział, że to dobrze, bo tzn., że jest drożność. Nie wziął nic. Dzisiaj na kolejnej wizycie kot dostał leki ale ku mojemu zdziwieniu dr. J. skasował mnie na 38zł nie wyjaśniając dlaczego, skoro kolejna wizyta zawsze kosztuje już 25zł. Chyba, że to odwet za wczorajsze popołudnie... I nie 'bolałaby' mnie tak ta kasa gdyby była widoczna poprawa. Co prawda krwi na razie nie ma ale od powrotu z przychodni kot siusiał tylko raz i to jeszcze w klatce do transportu, zanim dotarliśmy do domu (pewnie leki zadziałały), kuwety nie tknął. Jest też taki osowiały, dużo śpi. Boje się, że ten mocz znowu zalega mu w pęcherzu i nie może go oddać, a to boli+ jeszcze kamienie. Kolejna wizyta dopiero w poniedziałek, mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej bo jeśli nie to w pon. udam się do wspomnianej wcześniej, nowej pani doktor( wydawała mi się bardziej konkretna i fachowa) bądź innej lecznicy bo nie chcę aby kot się męczył albo co gorsza nie przeżył tej infekcji bo dr. J. coś przeoczył. Jeśli ktoś był już z takim samym bądź podobnym problemem w tej przychodni i jest zawiedziony to proszę o napisanie jak to wyglądało bądź zna nową panią doktor i posiada jakieś znaczące informacje na temat jej sposobu leczenia zwierząt. Martwię się czy mój kot jest właściwie leczony i czy po prostu ze względu na wiek bądź inne uwarunkowania ta infekcja przebiega teraz u niego gorzej czy powinnam już szukać innej lecznicy. Przyznaję, że z takim zamysłem zaczęłam czytać zamieszczone tu posty ale jak już ktoś wcześniej napisał- ciężko wybrać jakąkolwiek lecznicę bo każda posiada po kilka zarówno pozytywnych jak i negatywnych opinii. Pozdrawiam, Marta z Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

też potwierdzę ,że doktor Kończak i jego syn to wspaniali weterynarze. Od lat mama tam leczy zwierzaki. Ja z Gdyni dojeżdżam do Rumi z moim kociakiem jak coś nie teges. Polecam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

A ja wręcz odradzam!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Psy bez smyczy mam juz dość! (239 odpowiedzi)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała...

Behawiorysta do agresywnego psa poszukiwany (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję skutecznego behawiorysty z Gdańska do agresywnego sporego psa. Pies ma ok...