Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

...dla malego kotka.
Prosze tylko o przetestowane opinie i porady.
Z gory dziekuje
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Powielam swoją odpowiedź z postu powyżej.
Jak szukacie lekarza z sercem i wiedza to lepiej niż Dr. Popławski nie traficie. Leczył wszystkie moje psy i koty z zaangażowaniem i miłością którą ciężko znaleźć we współczesnym komercyjnym świecie gdzie złotówka jest najważniejsza a odczucia właściciela a tym bardziej jego najlepszego przyjaciela jest traktowana jako sprawa drugorzędna.
Teraz mieszkam w Krakowie i byłem w wielu lecznicach ale na dzień dzisiejszy nie znalazłem tak zaangażowanego, kompetentnego i miłego lekarza jakim jest Dr Popławski. Polecam gorąco i na pewno nie będziecie rozczarowani.
Podpisuję się swoim imieniem i nazwiskiem bo stoje za swoja opinią na 100%
Wierny klient
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Jak szukacie lekarza z sercem i wiedza to lepiej niż Dr. Popławski nie traficie. Leczył wszystkie moje psy i koty z zaangażowaniem i miłością którą ciężko znaleźć we współczesnym komercyjnym świecie gdzie złotówka jest najważniejsza a odczucia właściciela a tym bardziej jego najlepszego przyjaciela jest traktowana jako sprawa drugorzędna.
Teraz mieszkam w Krakowie i byłem w wielu lecznicach ale na dzień dzisiejszy nie znalazłem tak zaangażowanego, kompetentnego i miłego lekarza jakim jest Dr Popławski. Polecam gorąco i na pewno nie będziecie rozczarowani.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Witam wszystkich jak najbardziej polecam pana doktora Tadeusza Popławskiego który gabinet ma w gdańsku na ulicy Bitwy Oliwskiej 28. Super podejście do pieska. a było tak kupiłem pieska na giełdzie który miał mieć 8 tyg niestety pan dr stwierdził ze ma góra 5.psisko miało jakiegoś złośliwego wirusa pokarmowego przez którego mógł zdechnąć.Pan doktor dawał pieskowi 60% ze przeżyje i kazał mocno trzymać kciuki.I tak też zrobiłem:). dzięki dobrej diagnozie i dobrze dobranych lekach piesek po 6 dniach był energiczny i zdrowy jak byk.
także sprawdzony i jak najbardziej polecam.jeśli chcecie wszystkiego dobrego dla swoich pupili to śmiało "walcie" do Pana Tadeusza Popławskiego.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

http://www.zumi.pl/1344309,Lecznica_dla_Zwierzat._Zbigniew_Sulkowski__Sekula_Kazimierz__Zielinski_Jan_S.C.,Kartuzy,firma.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Wszystko fajnie, tylko co to ma wspólnego z tematem forum ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Z całą pewnością i z czystym sumieniem W GDAŃSKU mogę polecić wspomnianego już DR. TADEUSZA POPŁAWSKIEGO (specjalista chirurg)

Pan doktor przyjmuje w lecznicy:

ul. Bitwy Oliwskiej 28
Gdańsk


ul.Potokowa 12 A
80-282 Gdańsk
tel. 058-341-23-95

Godziny otwarcia

* Pon - Pt 11:00 - 18:00
* Sob 10:00 - 12:00



Nasza historia: Zgosiliśmy się do lecznicy na UL. POTOKOWEJ z kleszczem przywleczonym przez naszą sunię z północno- wschodnich rejonów Polski. Pełny wywiad, szybka rzetelna diagnoza i równie szybko podjęte środki. Badania krwi przeprowadzone na miejscu wykazały BABESZJOZĘ. Na szczęście choroba w stadium początkującym nie zdążyła zaatakowac narządów wewnętrznych, mimo to obawialiśmy się najgorszego. Sunia dzielnie znosiła kolejne zastrzyki. Pomyślnie przeszła całe leczenie i w tej chwili odzyskuje dawną formę. Znów jest radosna i chętna do zabawy. Mimo całego stresu i obaw nasze wrażenia z każdej kolejnej wizyty były bardzo pozytywne.

-Pan doktor był bardzo delikatny przy wykonywaniu wszystkich zabiegów.
-Starał się rzeczowo odpowiedziec na wszystkie nasze pytania i podpowiedzieć pewne rozwiązania , ale bez moratorstwa i odgórnego pouczania.
-Otrzymaliśmy kilka dodatkowych numerów telefonów i zapewnienie, że zawsze możemy zadzwonić i skontaktować się z doktorem w każdej sytuacji, zwłaszcza w razie gdyby stan pieska się pogorszył
-Stół do zabiegów był każdorazowo dezynfekowany.
- Przez wszystkie kolejne wizyty Pan doktor za usunięcie kleszcza, dodatkowe obcięcie pazurków i tabletki wydane do domu w celu kontynuowania terapii nie wziął ani grosza! Dodatkowo mam wrażenie , że całe leczenie (dośc kosztowne jak na studencką kieszeń) i tak przeprowadzone było jedynie "po kosztach" medykamentów.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Weterynarz Borcowski, Popławski na ul. Bitwy Oliwskiej
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

http://www.trojmiasto.pl/Amicis-Lecznica-Weterynaryjna-lek-wet-Z-Zalewski-i-W-Ulewicz-s-c-o15574.html

Polecam Amicis. Byliśmy tam z małym kotkiem, którego przygarnęliśmy z dworu. Miał kocim katar i po kilku wizytach (lekarstwa, odrobaczania, szczepienia) był jak nowy. Co ważne, nasza kieszeń tego mocno nie odczuła.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

nie polecam dr Adamka z Sopotu.Mój pies po jego "leczeniu" osiwiał i podupadł na zdrowiu.Dostał za silne zastrzyki na uczulenie po których miał drgawki i w miejscu zastrzyków ogromne opuchlizny. Inny lekarz stwierdził że pies mógł doznać wstrząsu i zejść.Nie polecam też lecznicy przy Kaprów-rutyniarze i tam przyjął mojego psa nietrzeżwy lekarz.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Ja od wilelu lat bylam u kilku weterynarzy,ale ostatnie lata tylko i wylacznie w Rumii u doktora Konczaka.To jest prawdziwy lekarz doswiadczony i z ogromnym powolaniem.Nie bede tutaj opisywac pomylek i naciagaczy innych.Wiem jedno,ze oddaje pieska w najlepsze rece. Mam dwa owczarki i jedna kotke. Zawsze postawi trafna diagnoze,a mialam okazje sprawdzic w innym miejscu,poprostu bylo mi blizej i malo nie skonczylo sie tragicznie.Dodam jeszcze,ze przez to iz zaufalam innemu weterynarzowi ,stan mojej suczki bardzo sie pogorszyl.Po przyjsciu do Pana Konczaka uslyszalam swoje jak moglam dopuscic do takiego stanu pieska,malo sie nie poplakalam. Nigdy juz nie zaufam innemu weterynarzowi.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

POLECAM dr Ratajski lecznica przy ul. Stryjskiej- swietny fachowiec , lekarz o glebokiej wiedzy medycznej, poza tym Rumia. dr. (lek?) Kończak tez bdb lekarz. NIE POLECAM klinika calodobowa na ul. Korzennej (koło starego geanta). jeden z lekarzy nie odroznia rtg serca od watroby :/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Też słyszałam dużo dobrych opinii o tej przychodni-właśnie mam zamiar się tam wybrać z moją kicią...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

a ja właśnie mam złą opinię o weterynarzach z Obrońców Wybrzeża... to właśnie tam wcześniej jeździłam z moimi psami i to właśnie tam trzeba było siłą wyciągać je z auta :/
nigdy nie były przebadane przed szczepieniem - tylko pytali czy pies jest zdrowy...


słyszałam, że mieniła się tamtejsza "obsada"... Tylko tamci lekarze byli właścicielami lecznicy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

W Gdyni Crisvet - chodzę tam z moimi dwoma kotami, jesli chodzi o Gdańsk to polecam lecznicę na Oruni Górnej Krzemowa 8A Tomasz Jurkowski lub Lecznicę na Przymorzu Obrońców Wybrzeża 12
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

CRISVET - Przychodnia Weterynaryjna

81-309 Gdynia, Warszawska 42
tel: (0 58) 620-44-84 fax: (0 58) 620-44-84

polecam - leczymy tam psa i kota od dawna - fachowi i sympatyczni
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Chcielibyśmy ostrzec państwa przed niekomptencją (w najlepszym wypadku) weterynarzy pracujacych w Całodobowej Lecznicy Weterynaryjnej w Gdynii przy ul.Chełmskiej 23.

Jakiś czas temu odwiediliśmy tą lecznicę z naszym pieskiem, który poważnie sie rozchorował. Piesek był leczony w tej własnie lecznicy kilkakrotnie wcześniej, lekarze dysponowali więc pełna historią medyczną, wynikami badań itd. W czasie około tygodniowej choroby, kilkakrotnie zmieniali rozpoznanie.

Gdy zauwarzyliśmy bezskuteczność leczenia, odwiedziliśmy inną lecznicę w której odrazu rozpoznano problem w postaci wady serca. Co gorsze okazało się, że dotychczasowe błedne leczenie spowodowało tragiczne w skutkach pogorsznie stanu pieska. W opini lekarzy weterynarii z lecznicy do której się udaliśmy, symptomy były oczywiste. Natomiast obrany w poprzedniej lecznicy sposób leczenia, mógł być podyktowany jedynie chciwością lekarzy.

W konsekwencji blędnego leczenia piesek umarł. Wada serca która była powodem smierci powinna być rozpoznana kilka lat wcześniej. Co biorąc pod uwage wielokrotne wizyty w tej samej lecznicy w ciągu ostatnich kilku lat, nie powinno być problemem.

Sugerujemy głęboki namysł, przed skorzystaniem z usług tej lecznicy.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

A ja polecam weterynarza z Lelewela we Wrzeszczu - rewelacyjne podejście, ceny standardowe - poświęca czas i z zamiłowaniem podchodzi do zwierząt, naprawdę super.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

no to malo widzialas ja tego lekarza znam i nie polecilbym go nawet wrogowi, a podejscie ma tylko finansowe a nie jako weterynarz.....jest potwornie drogi, nie ma wiekszej wiedzy praktycznej a jesli chodzi o diagnoze to moze wykryje zlamanie paznokcia ale nic wiecej....
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

Gdańsk Orunia Dolna, dr Kalicki ( zajmuje sie wszystkimi zwierzatkami, pracuje również w ZOO ) i finansowo tez przystepnie.

minus - przyjmuje od poniedzialku do piatku od 15,30 -19.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!!

ulubieni lekarze/weterynarze moich psów to dr Darek i dr Magda z Lecznicy na ul. Gdyńskiej 1 na Gdańskiej Żabiance :)


najlepsza reklama - kundle same wyskakują z auta i biegną do lecznicy :P wcześniej(inny weterynarz) - trzeba było siłą wyciągać je z samochodu ;P
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Behawiorysta do agresywnego psa poszukiwany (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję skutecznego behawiorysty z Gdańska do agresywnego sporego psa. Pies ma ok...

Psy bez smyczy mam juz dość! (239 odpowiedzi)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała...