Jurek - ocena (1) Porażka. Nigdy więcej. Umawiam się na męskie strzyżenie i położenie coveru... Jurek Alina - opinia (1) Dziękuję ślicznie. Robiłam tam manicure. Pani Anastazja wszystko robi... Alina Dorota - opinia (1) Polecam super salon ,obsługa i usługi wykonane na najwyższym poziomie polecam Dorota
Urszula - opinia (1) Świetne podejście do klienta, doskonała realizacja wytycznych i perfekcyjnie... Urszula Bartek - opinia (1) Świetny salon, miłą obsługa, profesjonalne wykonanie strzyżenia, a jestem... Bartek Daria - opinia (1) Super gabinet, świetne kosmetyki i rewelacyjna obsługa! Daria Doochu - opinia (1) Bardzo przyjemne miejsce do którego chce się wracać. Atmosfera luzu,... Doochu Mi Lena - opinia (1) Pełen profesjonalizm, miła atmosfera to była pierwsza Moja wizyta i na pewno... Mi Lena Daria - opinia (1) Świetny salon, bardzo miła obsługa. Korzystałam z usług fryzjerskich i pani... Daria Serdecznie polecam (2) Jestem baaardzo zadowolona po pierwszej wizycie w Dolce Vita. Przyszłam z... Marcelina klient - opinia (1) fryzjerka powiedziała, że koszt usługi będzie kosztował 240 zł. po zrobieniu... klient Dolce Vita Salon (1) Świetne miejsce! Przemiła obsługa, zawsze chętnie doradzą - jestem bardzo... Amelia Kasia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług fryzjerskich. Korzystałam już kilkukrotnie i... Kasia Cena (1) Cały czas chodzę do jednego fryzjera w tym miejscu i przeważnie wychodzę... Klaudia Zero profesjonalizmu (1) Niestety część pań tam pracujących powinna zmienić zawód. (...) Techniki... E@ Brwi jak marzenie (1) Jedyne słowo, które chciałam napisać to po prostu DZIĘKUJĘ ! Brwi wyglądają... Ela12 Upięcie ślubne (1) Szukałam dobrego fryzjera który robi upięcia ślubne na wesele i koleżanka... monika9187 Innymi słowy- (1) W salonie wiecznie gwarnie, mam wrażenie, że pani stylistka była tak... studentka Teksańska masakra nożyczkami fryzjerskimi (1) Niestety nie mogę wystawić pozytywnej opinii. Odnoszę wrażenie, że Pani... Magda fryzjer Rafał (1) Po wielu latach poszukiwań, wreszcie znalazłam odpowiedniego specjalistę od... Katarzyna