organizacja chrzcin (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Państwu to miejsce. Organizowaliśmy tam... Sylwia Tymoteusz (1) Nasz synek miał na 3 urodziny miał prawdziwy bal w krainie zabawek.... Michał Czysto, ciekawie, elastyczne zasady, normalne ceny, przyjazna ekipa. (1) To miejsce gdzie NAPRAWDĘ rodzic może się zrelaksować a dziecko pobawić. Aleksandra, mama Iwy
OBY ten biznes się udał - gwarantuję być stałym klientem (1) Wreszcie mamy taki lokal! Miejsce, do którego mogę pójść ze swoimi... Tomek Pyszne jedzenie! (1) Byliśmy wczoraj z żoną na późnym obiedzie. Na przystawkę zamówiliśmy sałatkę... Igor i Basia knajpa dla maluchów (1) bardzo dobre miejsce dla malutkich dzieci- dużo zabawek, udogodnień dla... am Super miejsce (1) Super miejsce, dobre ceny, pyszne domowe jedzenie. Dzieciaki też zachwycone.... Kinga Chrzciny w BabyCafe (1) Chrzciny zorganizowane w BabyCafe były bardzo udane. Dobrze tam sie czuli... Basia Gorąco polecam to miejsce (1) Ja również organizowałam tam chrzciny swojej córeczki i w 100% podzielam... Kasia + Milenka Polecam (1) Jak w temacie - polecam! Nic dodać nic ująć. Jak dla mnie to miejsce to... MamaMonia Chrzciny w BabyCafe (1) Właśnie dziś byliśmy gośćmi BabyCafe, tzn. zdecydowaliśmy się właśnie tam... Aga Konopka Urodziny w BABYCAFE.pl na Słowackiego (1) Organizowałam urodziny mojej córeczki w babycafe i wszystko wypadło super.... Julia Świetne! (1) Tak to mogę ująć Jakub Wasak wielkie otwarcie!!! (1) babycafe.pl to świetny pomysł nie tyklo dla rodziców polecający