Chrzest (1) jedzonko pycha, ceny ok, obsluga super, polecam i na pewno tam wrocimy nie... Kasia&Adam&Iwo Dzieciaki i chillout? Tak, to możliwe! (1) Wpadliśmy tylko coś zjeść w deszczowy dzień w środku tygodnia. Dzieciaki... Małgorzata Wspaniała restauracja z pysznym jedzeniem (2) Byłam w poniedziałek ze znajomą i trójką naszych pociech na obiadku.... Mama dwójki dzieci
NIE POLECAM (3) Byłam tu dwa razy i jak dla Mnie to miejsce nie nadaje się dla rodziców z... Mama Baby Cafe POLECAM !!!!!!!!!!!!! (1) Z czystym sumieniem polecam,wcześniej byliśmy tam jako goście na chrzcinach... Arek Pięknie (1) Piękne miejsce, jestem pod dużym wrażeniem. Fajnie, że jest WI-FI i ta sala... Małogorzata I urodzinki synka (2) W dniu wczorajszym w restauracji BabyCafe odbyła się impreza urodzinowa... Beata z Gdańska udana imprez rodzinna z duzym dodatkiem dzieci (2) Polecam "BayCafe" jako miejsce do urzadzenia przyjemnego rodzinnego spotkania... Sylwia G. nie polecam (2) Witam, podobnie jak opinia niżej, napiszę, że jestem okropie rozczarowana... baba Szkoda, że nie wyszło (1) Miejsce poleciła mi kolezanka, nastawiłam się na mila kawe w jej... Moolinght Impreza rodzinna (1) Organizowaliśmy chrzciny naszego synka w Baby Cafe i to był świetny wybór.... akam mikolaj (1) witam 3 grudnia w oparciu ioreklamowana wizyte Mikolaja dla dzieci wybralam... mama Super zajęcia z RYTMIKI!!! (1) Fajne zajęcia są w pon o 12:00 moje dziecko jest zachwycone. Po za tym kawka... P. POLECAM!!! (1) Organizowaliśmy chrzciny w tej restauracji i mogę z czystym sumieniem... Ania D. Chrzciny poza domem – tylko tu! (1) Niedawno miałam przyjemność organizować chrzciny i zarazem pierwsze urodziny... Bardzo zadowolona Mama. Super miejsce na Komunię (1) Polecam wszystkim, świetne miejsce, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa.... Ela Wspaniale miejsce na Chrzciny (1) Chciałabym bardzo polecic Babycafe jako wysmienite miejsce gdzie mozna... ivvka Polecam serdecznie. (1) Świetne miejsce na spotkanie z dziećmi. Przemiła obsługa, wyśmienita kawa,... Gosia Polecam:) (1) Baby Cafe to idealne miejsce na spotkania młodych matek. Kilkakrotnie już... tea18 Rewelacja!! (1) Kupiłam sobie kupon na gruponie i dzisiaj go wykorzystałam w BabyCafe. Jestem... Magda