DOMO Nieruchomości

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 11/1

D. Kowalski - ocena (1) Dzięki pomocy Pana Marcela szybko udało sie znależć odpowiadające mieszkanie... D. Kowalski Martyna i Michał - ocena (1) Bardzo polecamy biuro nieruchomości Domo, a w szczególności współpracę z... Martyna i Michał Iza - ocena (1) Super agencja nieruchomości. Wszczególności polecam współpracę z Panią Mają... Iza
Małgorzata - ocena (1) Wszystko załatwione bardzo szybko , Pani Maja -osoba na właściwym miejscu ,... Małgorzata Radek - ocena (1) Życzę wszystkim aby znaleźć tak solidną i świetnie działającą firmę jak Domo.... Radek Asia Łubowicz - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem nieruchomości Domo a w... Asia Łubowicz Adam Tadeusz Polanowscy - ocena (1) "Niektórzy ludzie czynią świat łatwiejszy, wyjątkowy tylko dlatego że są" Ta... Adam Tadeusz Polanowscy Rafał - ocena (2) Polecam bardzo agencję Domo, a w szczególności Pana Marcela, który zna się na... Rafał Sylwia - ocena (2) Świetna agencja! Przy pomocy w sprzedaży mieszkania sprawę od początku do... Sylwia Agnieszka Wermińska - ocena (2) Pani Maja to w każdym detalu pełna entuzjazmu profesjonalistka.Jej szeroka... Agnieszka Wermińska Marcin - ocena (2) Z przyjemnością dzielę się swoją opinią na temat współpracy z Hubertem jako... Marcin Wojciech - ocena (2) Profesjonalizm, miła atmosfera, brak żadnych niespodzianek przy procesie... Wojciech Agnieszka - ocena (2) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Agencją Domo, zwłaszcza z Panem... Agnieszka Marcin Mozołowski - ocena (2) Całym sercem polecam biuro nieruchomości Domo. Sprzedaż nieruchomości... Marcin Mozołowski Bożena i Ania - ocena (2) Gorąco polecam DOMO Nieruchomości zarówno w sprzedaży mieszkania jak i... Bożena i Ania Paulina Czechowska - ocena (2) Jestem bardzo zadowolona z usług biura pośrednictwa nieruchomościami DOMO w... Paulina Czechowska Marzena - ocena (2) Miałam przyjemność współpracować z Panią Mają z Domoteki przy sprzedaży... Marzena Angelika J. - ocena (2) Gorąco polecam DOMO Nieruchomości. Jako kupujący mieszkanie czuliśmy się... Angelika J. Hubert - ocena (2) Sprzedałem mieszkanie z pomocą Pana Jakuba. Pełen profesjonalizm, polecam... Hubert Agnieszka - ocena (1) Satysfakcja z całego przebiegu zakupu mieszkania była ponad moje oczekiwania.... Agnieszka