ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska

Ginekolodzy USG Endokrynolodzy

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 8/50

ANNA - opinia (1) Jest wyśmienitym fachowcem! Jest cudowną osobą. Z sercem podchodzi do... ANNA Ana - opinia (1) Pani doktor to bardzo dobry fachowiec z ogromną wiedzą. Odrazu trafna diagnoza Ana Bianka - opinia (1) Pierwszy raz zwróciłam się z zapytaniem do Pani Agnieszki o najlepszy dla... Bianka
Wioletta H. - opinia (1) Pani Doktor zwróciła mi życie które choroba zabrała mi wiele lat temu.... Wioletta H. Ewelina W. - opinia (1) Pani Doktor Agnieszka jest lekarzem z powołania Profesjonalnie podejście do... Ewelina W. Emilia - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Wyniki badania usg omówione bardzo szczegółowo, podczas... Emilia Maria A. - opinia (2) Daję ocenę najniższą ,ponieważ chciałam skorzystać jedynie z konsultacji, za... Maria A. Ewelina - opinia (1) Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad 10 lat. Prowadziła moją drugą ciążę i... Ewelina Dorota - opinia (1) Jestem pacjentką pani doktor już z 8 lat. Jest wybitnym specjalistą w swojej... Dorota Aga - opinia (1) Korzystam z usług pani doktor już 10 lat. Za nic nie zmienię na inną!... Aga Magda - opinia (1) Nareszcie kompleksowa obsługa ginekologiczno-endokrynologiczna + dodatkowe... Magda Galya - opinia (1) Pani Agnieszka Kowalewska jest moim Aniołem Ciepła, uśmiechnięta,... Galya Kasis - opinia (1) Jestem pacjentką Pani Doktor od kilkunastu lat. Prowadzi mnie ginekologicznie... Kasis Anita - opinia (1) Dostałam kontakt do pani Doktor z polecenia. I żałuję, że tak długo się... Anita Paula - opinia (1) Sugerując się wieloma dobrymi opiniami zdecydowałam się na wizytę u dr... Paula magdalena lewandowska - opinia (1) pani dr jest aniolem na tej ziemi....fachowiec i zawodowiec ..jakich... magdalena lewandowska Anna W-O - opinia (1) Z pełną odpowiedzialnością, z całego serca i z czystym sumieniem polecam... Anna W-O Karolina Kamrowska - opinia (1) Z całego serca polecam Panią Doktor wszystkim pacjentkom borykającym się z... Karolina Kamrowska Marcia - opinia (2) Rewelacyjna obsługa pani dr nauk medycznych! Marcia Katarzyna Wnuk - opinia (1) Pod opieką Pani Doktor jestem od kilkunastu lat. To co cenię sobie... Katarzyna Wnuk