ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska

Ginekolodzy USG Endokrynolodzy

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 8/50

Profesjonalista z pasją !!! (1) Pani Doktor to FANTASTYCZNY SPECJALISTA !!! do którego trafiłam niestety... Magdalena była pacjenta - moja osobista opinia (1) W ciąży miałam mega ostrożnie dobierane hormony, wynik taki że ciagle było... Wiola Polecam ! (1) Jeżdżę do Pani doktor aż ze Słupska ale warto ! Profesjonalna , rzeczowa, a... Iwona Krawczyk
Polecam! (1) Jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor. Po wielu prywatnych wizytach,... N.P. Polecam (1) Pani Doktor ma ogromną wiedzę i bardzo dobre podejście do Pacjentek. Zawsze... Natalia polecam (1) Jestem pacjentka pani doktor , polecam szczerze dobry specjalista , wie... Anna Domanik Polecam w 100 % znakomita Doktor (1) Jestem pacjentka pani doktor już ponad 4 lata , polecam szczerze kobietom... Karolina G. Lekarz z powołaniem:):) (1) Jestem pacjentka Pani Doktor od 6 lat, wyprowadziła mnie z nawracających... Dominika fantastyczna ginekolog (1) Polecam szczerze kobietom poszukującym specjalisty, który wie co robi i daje... DSJ Najlepsza ginekolog (1) Dokładna, nie śpieszy się wszystko wytłumaczy daje poczucie bezpieczeństwa... Joanna (10) dla Pani Doktor Kowalewskiej !!! (1) Miałam wielkie szczęście trafić do Pani Doktor.Po rocznym nieskutecznym... Katarzyna T. Polecam (3) Do Pani doktor Agnieszki Kowalewskiej - Włas trafiłam po dwóch poronieniach z... Agnieszka od dłuższego czasu chodzę do tej ginekolog (10) ale przestaje jej ufac. Pierwszy raz poszlam do niej ponad rok temu z... wyimaginowana Wyjątkowa Pani Doktor AGNIESZKA (1) Cierpliwa, Przesympatyczna i Rzeczowa. Fachowa w 100% Leczę się u Pani... Ewelina W rodzinka (1) Umówiliśmy się z żoną że pojedziemy na dokładne badania do Pani dr.... jarek s. Tak! Tacy lekarze istnieją! (1) Trafiłam do Pani Doktor Agnieszki Kowalewskiej-Włas dobre 4 lata temu... Marta idealny ginekolog- endokrynolog (1) Pani Doktor dzięki swojej specjalizacji endokrynologicznej może kompleksowo... Marta Ideał lekarza! (1) Pacjentką Pani doktor jestem ponad trzy lata. Po trudnych doświadczeniach z... Karolina Polecam ! Świetna lekarka ! (1) Wizyta ekspresowo, punktualnie co do minuty, wyposażenie gabinetu bardzo... Ola Lubię moją Panią Doktor Agnieszkę za to, że... (1) -wita swoje pacjentki z uśmiechem (niby banalne, ale jakże istotne)... Kasia