ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska

Ginekolodzy USG Endokrynolodzy

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 8/50

Paula - opinia (1) Pani doktor prowadzi mnie od 10 lat, jako pierwsza i jedyna uregulowała moje... Paula Najlepszy endokrynolog i ginekolog!! (2) Do dr Kowalewskiej chodzę od wielu lat. Nigdy nie zmieniłam lekarza, ponieważ... A. Jestem szczęśliwą mamą!!!!! (2) Już kiedyś pisałam opinię Pani Doktor, ale i tym razem muszę... Janka
Staroródka - opinia (1) Polecam Panią doktor, bo patrzy na pacjentkę kompleksowo i wielopłaszczyznowo... Staroródka dr Agnieszka Kowalewska (1) Z całego serca polecam Panią Doktor wszystkim pacjentkom borykającym się z... Justyna Polecam gorąco (1) Pani Doktor jest doskonałym fachowcem. Przez 15 lat nikt inny nie potrafił mi... Ewa Serdecznie polecam!! (1) Do Pani dr trafilam przypadkowo i to byl najlepszy przypadek w moim życiu.Po... Zaneta Nie było szans (1) Dokonała niemożliwego. Wyciągnęła mnie z głębokiej niedoczynności tarczycy i... Aaa Rewelacja dla rodziny (1) Pani doktór patrzy na pacjenta całościowo, zwracając uwagę na różne symptomy... MW Polecam z czystym sumieniem (1) Jako rodzynek i bez doświadczeń z problemami ginekologicznymi oraz... Sławek Serdecznie polecam (1) Do dr Kowalewskiej - Włas chodziłam jeszcze jak miała gabinet we Wrzeszczu.... Ciężarna Wspaniała pomoc w leczeniu tarczycy! (1) Trafiłam do doktor z problemami z tarczyca i mocno wypadającymi włosami.... Joanna POLECAM ! (1) Dr Agnieszka to najlepszy lekarz ginekolog i endokrynolog na jakiego mogłam... Ola F Zdecydowanie polecam (1) Jestem dojrzałą kobietą, od kilku lat leczę się u Pani Agnieszki... Ewa 60 lat Lepiej nie mogłam trafić ! (1) Dr Agnieszka to niezaprzeczalnie lekarz, na którym można w 100 % polegać.... Karolina N. Zdecydowanie polecam (1) Wiedza,inteligencja i rozsądek. do tego ogromne doświadczenie i holistyczne... Ewa Truszkowska Rewelacyjna! (1) Wspaniały lekarz. Po kilku latach błąkania się po wielu gabinetach... Maja Polecam (1) Jestem pacjętką od 3 lat i mogę stwierdzić, że pani Agnieszka jest lekarzem z... Monika Doktor godna polecenia! (1) Do Doktor Agnieszki trafiłam z polecenia od innego Doktora i od 6 lat... Joanna Polecam (1) Jestem pacjentka doktor Agnieszki od ponad 13lat. Gorąco polecam doktor... Joanna Myszkier