ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska

Ginekolodzy USG Endokrynolodzy

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 8/50

Lubię moją Panią Doktor Agnieszkę za to, że... (1) -wita swoje pacjentki z uśmiechem (niby banalne, ale jakże istotne)... Kasia zadowolona (1) jestem bardzo bardzo zadowolona z wizyty dostałam dokładnie poinstruowana i... pacjentka profesjonalnie i z troską (2) z czystym sercem mogę polecić panią doktor każdej dziewczynie i przyszłej... szczęślkliwa i zdrowa mama
SZCZERZE POLECAM!!! (1) Panią dr Kowalewską- Włas mogę śmiało polecić każdej kobiecie, która szuka... Justyna Opinia na temat doktor Agnieszki (1) Na wstępie chciałabym się odnieść do opinii przeczytanej poniżej, gdzie... JK Profesjonalna opieka (1) Polecam wizytę u Pani Doktor. Podczas wizyty kobieta nie czuje... Mika Karolina - opinia (1) Napiszę krótko, troskliwa, profesjonalna opieka :-) Karolina Zdecydowanie polecam! (1) Korzystam z usług Pani Doktor już jakiś czas, jestem bardzo zadowoloną... AniaF Super Lekarz (1) Pani doktor prowadziła moja ciążę i mogę ja wszystkim polecić ja z jej usług... Magnoliaa Bardzo miłe i pozytywne zaskoczenie (1) Bardzo miła i sympatyczna Pani Dr. Postanowiłam, że pierwszym ginekologiem,... Sylwia Rewelacja (1) Pani Agnieszka jest rewelacyjnym lekarzem. Posiada ogromną wiedzę, wszystko... M REWELACYJNA!!! (1) Do Pani Agnieszki trafiłam właśnie dzięki pozytywnym opiniom. Doktor jest... Marta ZDECYDOWANIE POLECAMY !!! (1) Pani dr Kowalewska- Wlas jest swietnym lekarzem, rzetelnym, kompententym i... aga Super doktor!!! (1) Pani Agnieszka prowadzi moją ciążę, w tej chwili jet to początek 9 miesiąca i... Demon Kasia - opinia (2) Naprawdę kompetentna Pani doktor a do tego bardzo miła. Gabinet bardzo... Kasia polecam gorąco p.A.Kowalewską-Włas!!! (1) Byłam pacjentką p.Agnieszki podczas trwania mojej ciązy.Zanim trafiłam... Marta Sędzielewska Zdecydowanie POLECAM!!! (1) Jak najbardziej POLECAM Panią Doktor!! Byłam już u wielu lekarzy -... Justyna pacjentka - opinia (3) ja nie bylam zadowolona z wizyty, owszem tak jak wszyscy piszecie wywiad... pacjentka REWELACJA - SERDECZNIE POLECAM (1) Do Pani Doktor Agnieszki Kowalewskiej- Włas trafiłam na pierwszą w swoim... M. ABRAMEK - FIRLEJ Gorąco Polecam Wszystkim Kobietom :-) (1) Pani Doktor ujęła mnie troskliwym podejściem do pacjęta, była delikatna i... Bardzo zadowolona kobieta