Nie polecam! (1) Bardzo często kupowałem w tym sklepie różne produkty i już kilkakrotnie... tomek Nie polecam (1) Zdecydowanie nie polecam. Obsługa chamska, gburowata. Pan z serwisu... Natalia W. Nie polecam (1) Komputer za 7000 tys zł dotarł z niepoprawnie zainstalowanym systemem -... Wojtek
Koszmarny serwis (1) Zadzwoniłem do nich z pytaniem, czy mogę przywieźć komputer stacjonarny na... Wojtas Serwis tego sklepu jest żałosny (2) Nie polecam tego sklepu. Obsługa reklamacyjna jest na skandalicznym poziomie.... qqq NIE POLECAM zakupow w tym sklepie nikomu (1) MASAKRA. Tak jednym słowem można podsumować ten sklep. Pod koniec września... ja Serwis - ESC Gdańsk, wcale nie tak źle jak wynika z kilku opinii (1) Opinia dotyczy serwisu sklepu ESC - oddałem na początku lipca kupioną na... Wodztec Bardzo zadowolona, polecam ! (1) Miło zaskoczyła mnie obsługa w serwisie. Oddałam komputer do reklamacji na... Melka Obsługa sklepu = DNO (1) Wybrałem ten sklep z uwagi na cenę i bliskość w mieście - wszystko dobrze, do... Marcin Karta graficzna (1) Zakupiłem kartę graficzną w sklepie Esc,przed zakupem zapytałem czy karta... Konrad obsługa popełnia błędy - klient za nie płaci (2) Kupowaliśmy podzespoły, chcąc zmodernizować stary komputer - całość zestawu... Joanna Rewelacja (2) Zamówienia przyjęte i zrealizowane w ciągu niespełna 24 godzin, miła... Biskup Skrajnie nieodpowiedzialna obsługaa (1) Niestety miałem nieprzyjemność kupować w owym sklepie. Zamówiłem przez... Jan B. - opinia (1) Kilka miesięcy temu oddałam laptop do naprawy. Pan stwierdził, że danych... B. Obsługa najsłabszym ogniwem (1) Wczoraj miałem wątpliwą przyjemność dokonać zakupu w sklepie Esc.pl.... Michał, lat 29 Jan - opinia (1) Bardzo dobra obsługa , szybka realizacja zamówienia (3,5 dnia z dostawą , a... Jan Bardzo ich lubię (1) Nie wiem, czy pracuje tam jeszcze bardzo fajny pan z dawnego ZNAKu, ale... Łukasz Najlepszy punkt w Trójmieście (1) Kupuje w esc.pl od lat podzespoły, całe zestawy komputerowe, urządzenia... outox Bardzo dobry sklep (1) Jak dla mnie obsluga profesjonalna. Skladalem kompa dokladnie z 3 lata temu... Szymon Galerię Bałtycką postawili w dobrym punkcie. Tuż koło Esc. (3) Najtańszy, najlepszy, najprzyjaźniejszy sklep komputerowy w Trójmieście. Ceny... Dave