Zadowolony klient. (1) Kupowałem tam już wiele razy i zawsze wszystko było OK. Z serwisem również... Yuru Części ! (1) Kupiłem wczoraj kilka części, procesor, grafikę, płytę głowiną oraz pamięci.... Kozakiewicz Przemysław HD4850 + zasilacz Pentagram 460W. (1) Kupiłem w tym sklepie kartę graficzną Radeon HD4850 firmy Sapphire oraz... Kurt
LG W2252V-PF (1) Przyszedłem do tego sklepu z zamiarem kupna monitora 22" z HDMI. Miła bsługa... Jan Udane zakupy. (1) Kupiłem tutaj 3 części komputerowe (procesor, płyta główna i pamięć RAM),... Thomassonio ulisses - opinia (2) Tak to jest ze swiat sie zmienia. Niektore rzeczy zmieniaja sie na lepsze,... ulisses Full Wypas!!! (1) Ceny niskie, wybór bardzo duży, obsługa miła i profesjonalna. Wszystko... Wojtek Dobra robota. (1) Obsługa sklepu miła i profesjonalna - potrafi dobrze doradzić. "Całość" moim... Janusz Tak! (1) Zakupy moje w tym sklepie przebiegły wzorowo. Wszystko szybko i porządnie.... Wiesiek Porządny sklep! (1) W tym sklepie wszystko jest w najlepszym porządku. Początkowo miałem kupować... Groźny Jestem na TAK ! (1) Wszystko jak najbardziej ok. Paczka doszła szybko, miły i dobry kontakt... Marcin Sklep warty polecenia. (1) Wszystko super, expresowa wysyłka, towar 1 klasa. Polecam! Darek odradzam stanowczo (1) Kupowałem 2 komputery. Z pierwszym nic się "nie działo", więc po 2 latach... marek porażka (2) Skorzystanie z tego punktu usługi to dobry sposób na wyrzucenie pieniędzy w... X polecam (1) Fachowa obsługa! Konkurencyjne ceny! Nie olewają klienta. Zdecydowanie... Autor Traca coraz wiecej starych klientow (1) Wiec tak, robie (w zasadzie robilem) tam zakupy od jakis 6-7 lat, polecilem... Bartek SUPER (1) Kupowalem u tych panstwa komputer jakies 2 tygodnie temu. Pan z obslugi... zadowolony Co wy gadacie za głupoty (1) Po 1 patronatem nad serwisem obieła Balta.pl- sklep komputerowy. Kupowałem... Karol BARDZO POLECAM (1) Złożyłem reklamacje i od razu dostałem nowy egzemplarz :) w innym sklepie... jimmi1984 ODRADZAM (1) Chciałem kupic kontlorer 1394, cena na stronce 60zl, w tym kontlorer, kabel... snaky