Odradzam (3) Oddałem twardy dysk Seagate do reklamacji (na gwarancji). Reklamacja została... Jarek Niekorzystna dla klienta i niezgodna z regulaminem ESC załatwienie reklamacji (2) Oddałem twardy dysk Seagate do reklamacji (na gwarancji). Reklamacja została... Jarosław Gudzowski absurd (2) Oddałam komputer do serwisu, ponieważ po jego włączeniu na monitorze nic się... Gosia B.
Perfekcyjna obsługa klienta (1) Zamówiłam komputer 18 grudnia, przemiły pan zadzwonił do mnie w poniedziałek... Sylwia Chabrowska Wszystko ok. (3) Gdyby nie to że komputer który tam złożyłem co chwile się psuje a gwarancja... Anonymus Wrazenia (1) Niedawno na "wysepce" zlozyli mi skladaka, dzis musze potwierdzic ze to... MikiWaniki Solidny sklep (1) Od kilku lat wszystkie komputery kupuję w ESC i jak na razie bardzo mi się... Piotr cały czas ok (1) Od kilku lat u nich kupuję i naprawiam swój sprzęt i jeszcze się nie... MarEK Podmieniona płyta główna w serwisie, gburowata obsługa (3) W Esc kupiłem komplet części do złożenia komputera. Między innymi wadliwą,... Karol D. extra (1) tyle lat udanych zakupów i oddawania do serwisu i oby tak dalej :) jeszcze... kilkuletni klient Tragiczna obsługa (2) Nie polecam nikomu tego sklepu. Nawet jeśli oferta jest dobra to obsługa jest... klient Oby tak dalej. (1) Kupuję u nich od lat i teraz też kupiłem choć po dłuższej przewie. Ja zawsze... Olaf Jak tu sie nie wkur... (2) Zamowilem w tym sklepie zestaw komputerowy.Sprzet przyszedl po trzech dniach... tompla17 POLECAM (1) Świetna, fachowa obsługa. Bardzo szybka realizacja. POLECAM!!! garfield Jest dobrze. (1) W tym miejscu jest tanio i porządnie - nie zauważyłem żadnych wad. Szybkość... Royal Tak. (1) Tutaj naprawdę warto robić swoje zakupy. Wzór do naśladowania - polecam! Gtfo Wszystko ok. (1) Niczego nie mogę zarzucić dla tego sklepu. Polecam! Urukhai Dobre miejsce na zakupy. (1) Moim zdaniem sklep zasługuje na najwyższą ocenę. Jest miło, szybko i... Pietrusio WD 320GB AAKS. (1) Ten dysk twardy poleciła mi obsługa - i dobrze, że im zaufałem. Jest cichy i... Don Igor - opinia (1) Szybko i porządnie. Profesjonalna obsługa i dbałość o zadowolenie klienta.... Igor