Natalia Karaban - opinia (2) Szczerze polecam te biuro nieruchomości, w szczególności panią Adę Nadolską,... Natalia Karaban Anna - opinia (2) Polecam z całym sercem Estatic . Zwłaszcza panią Adriannę Nadolską, która w... Anna Joanna - opinia (2) Mieliśmy z mężem okazję poznać Pana Krzysztofa Wolanina przy okazji sprzedaży... Joanna
An_na - opinia (2) Moje mieszkanie sprzedawałam najpierw z innym biurem przez prawie 5 miesięcy... An_na Joanna S. - opinia (2) Miałam okazje nawiązać współpracę z Panem Robertem przy okazji sprzedaży... Joanna S. Bernadeta - opinia (2) Dziękuję Panu Krzysztofowi Wolańskiemu za profesjonalnie przeprowadzoną... Bernadeta Darek - opinia (2) Dziękuję za sprawną i profesjonalną obsługę przy sprzedaży domu, polecam Darek Anna Jóźwiak - opinia (2) Bardzo Profesjonalne Biuro Nieruchomości. Szczególnie Polecam do współpracy... Anna Jóźwiak Agata - opinia (2) Polecamy współpracę z Biurem Estatic, w szczególności z przemiłą Panią... Agata Sebastian - opinia (2) Współpracowałem z Panem Robertem Bandrowskim z biura Estatic Nieruchomości... Sebastian Piotr - opinia (2) Z przyjemnością polecam współpracę z panem Łukaszem Wydrowskim w kwestii... Piotr Magda - opinia (2) Super współpraca z Panią Natalią! Zaangażowana i sympatyczna, bardzo sprawne... Magda Krzysiek - opinia (2) Dziękujemy bardzo Pani Natalii za profesjonalizm, zaangażowanie o świetnie... Krzysiek Monika - opinia (2) Bardzo dziękuję za współpracę Panu Robertowi Bandrowskiemu. Jestem pod... Monika Robert Binkiewicz - opinia (2) Doskonale przeprowadzona transakcja zakupu nieruchomości. Polecam Robert Binkiewicz Dariusz - opinia (2) Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Robert Bandrowski bardzo... Dariusz Piotr - opinia (2) Bardzo dobra obsługa, jestem zadowolony przede wszystkim dlatego, że wszystko... Piotr Justyna - opinia (1) Polecam z całego serca firmę, a zwłaszcza p. Adę Nadolską, która w fachowy... Justyna Ireneusz - opinia (1) Pan Łukasz Wydrowski to świetny pośrednik nieruchomosci. Zajął się procesem... Ireneusz Emilia - opinia (1) Moje mieszkanie w Gdańsku Wrzeszczu zostało sprzedane w niecały miesiąc.... Emilia