Eurodent

Stomatolodzy Ortodonci Protetycy Implanty

Gdańsk, Kołobrzeska 39F

Słabo (1) Robiłam na Chełmie wypełnienie. Początkowo wydawało sie ze jest ok. No ale co... Julia klientka - opinia (1) jestem w trakcie obszernego leczenia protetycznego ( most, licówki, korony )... klientka Dziękuję! (1) Chciałabym serdecznie podziękować pani chirurg z Eurodentu za zniszczenie mi... rozczarowana
Polecam!! (1) Moje 9-krotne wizyty w EuroDent w Gdańsku przy ul.Kołobrzeskiej, gdzie... Edwin polecam bardzo ortodontka na najwyższym poziomie! (1) Miałam dość trudną wadę zgryzu, poprzedni ortodonta chciał usuwać mi 4 zdrowe... bocha Sama nie wiem (1) Byłam tam na wizycie z 2 tygodnie temu, i niby wszystko ok. Długo szukałam... Kaśka szczęśliwa (1) I tak wywalona,poniżona,z propozycją szukania innego dentysty-poszłam.I... zosia NIE POLECAM!!! (1) Zakład nastawiony typowo na wyciąganie pieniędzy od klientów. Brak... Frodo Zdziwiona! Zadowolona! (1) Jestem po pierwszej wizycie z córką w tym centrum i jestem bardzo zadowolona... Kamila Piotr J. - NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM! (4) Piotr C.-J. Eurodent Przymorze oraz Eurodent Morena w Gdańsku. Chciałabym... Rozgoryczona Kaska - opinia (1) Niestety ale ja nie polecam wizyty w tym miejscu chyba ze macie duzo czasu i... Kaska Paweł - opinia (1) Dobrze wyposażony gabinet, obsługa bardzo miła, lekarze raczej wiedzą o co... Paweł Ryszard - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z wizyt. Panuje tutaj cudowna atmosfera, jakosc... Ryszard TRoche drogo (1) Wszystko ok, mila obsluga, ale na pewno sa tansze kliniki. marzenka NIE POLECAM!!!!!!! (2) Do eurodent wybrałam sie z dwuletnim dzieckiem skuszona reklama bezstresowego... Ola polecam (1) Przykre że wystawiane są takie opinie dla Pań pracujących w recepcji -... Katia STAŁY PACJENT (1) Jestem Pacjentem od czasu, kiedy powstała Klinika. Nie mogę zgodzić się z... Jacek Nie polecam (1) Zgadzam sie z poprzednim komentarzem Panie na portierii siedzą za kare -... Dominika Pozytyw na Tak (1) Miła obsługa i super fachowa doktor Asia S.Przestałam się bać dentysty i w... Sylwia Polecam (1) Ja też jestem bardzo zadowolona,miła i fachowa obsługa .Bardzo często mają... Beata