Eurodent

Stomatolodzy Ortodonci Protetycy Implanty

Gdańsk, Kołobrzeska 39F

SUPER KLINIKA (1) Byłam tam po raz pierwszy ponieważ klinikę poleciła mi znajoma która jest... Katarzyna Stefan - opinia (1) leczyłem sie dłuższy czas leczyłem zęby kanałowo i zrobiłem sobie duzą... Stefan Stanowczo odradzam! (1) Stanowczo nie polecam tej placówki!!! Pani, która wykonywała zdjęcie rtg... Jagódka
Nigdy więcej! (2) Ostatnio po raz pierwszy skorzystałem z usług gabinetu Eurodent na Przymorzu... zawiedziony Pełen Pozytyw (1) Dziwią mnie te negatywne opinie o Euro Dencie, gdyż ja jestem stałą pacjentką... Agnieszka Uwaga (1) Byłam z dzieckiem (15 l.) robiła się mała dziurka od 3 roku życia istniała... Agnieszka L. PLOTKARY (1) ja rowniez korzystalam juz z uslug tego gabinetu. Najpierw poprosilam o... klaudiaxxx Brak słów, żeby komentować... (1) Jeśli chodzi o czas oczekiwania, naprawdę krótki,jeśli zaś chodzi o podejście... marina Eurodent (1) Bylem na jednej wizycie, i uważam, ze jak na ta cenę nie są tego warci.... BaDI super (1) Do wizyzyty w Centrum namówiła mnie koleżanka.Jestem jej bardzo wdzięczny!:)... Michal super (1) Polecam wszystkim.Sprawna i miła obsługa , ceny przystępne podobne jak wszędzie. Magda