Agnieszka ....mini cooper - ocena (1) Polecam...mila obsluga...warto skorzystac. Agnieszka ....mini cooper Henryk - opinia (1) Po mojej wcześniejszej negatywnej ocenie dziś oceniam bd Solidaryzuje się z... Henryk Justyna - opinia (1) Super, Polecam jako stała klientka Justyna
Niko - opinia (1) Niemiły Pan ,powolny , niepotrzebnie dyskutukący z klientem Niko Tomasz - opinia (1) Szybko, sprawnie i jeszcze w gratisie płyn do spryskiwaczy. Tomasz Obsługa klienta fatalna (1) Przyjechałem o 19:30 to panowie zmierzyli mnie wzrokiem jakbym im krzywdę... Wojciech Sprawdzenie świateł mijania (1) Skorzystałem z bezpłatnej kontroli świateł mijania 24.11.2018. Sprawdzono,... Andrzej nadgorliwość (1) Jeden z panów jest bardzo miły i pomocny. Niestety o drugim nie można tego... M Serdecznie polecam!!! (1) Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Miła obsługa, bez zbędnych ceregieli.... Tomek Serdecznie polecam ! (1) Profesjonalnie, dokładnie i w bardzo dobrej cenie. Rzetelny przegląd, dzięki... Rafał Wczasowicz (1) Przyjechałem nad morze na wakacje i coś zaczęło mi w samochodzie szurać... Alex polecam (1) Czysto, miło, panowie sami zajęli się samochodem. ela seicento (1) Witam. Jestem zmuszony wystawić negatywną opinię. Obsługa nie miła, nie... radziej Niestety nie polecam (1) Niestety ale muszę wystawić negatywną ocenę. Pojechałem zrobić dwie rzeczy:... Paweł Polecam ;) (1) Wspaniale miejsce! Sympatyczni, kulturalni panowie. Miejsce "przyjazne... NN Jeżeli przegląd techniczny- to tylko tu! :) (1) Życzliwość, kompetencja i bardzo miła atmosfera - moje pierwsze doświadczenie... Gdynianka Polecam (1) Miła i fachowa obsługa.Z czystym sumieniem moge polecić tą stacje każdemu. Omega Anna - opinia (1) Szybko ,sprawnie i przyjemnie Bardzo Miła obsługa .Polecam !!!! I... Anna Bardzo dobra stacja, Polecam! (1) Panowie działają szybko i sprawnie, powiedzą co należałoby zrobić/poprawić,... Ninju Super (1) Szybko , sprawnie i bardzo miła obsługa... Stanisław