kosmetyczka (1) NIESTETY zdecydowanie NIE polecam!! Teoretycznie Pani dosc mila itd.ale co do... rozczarowana Kosmetyczka - Wioletka (1) Do pani Wioletki trafiłam dzięki mojej córcie, która uczęszcza tam już od... M.K. dwa slowa: brak profesjonalizmu (9) Korzystałam już w swoim życiu z kilku klubów fitness, z takich naprawdę... TopsyKaiser
na szczęście nie musiałam płacić (2) Zajęcia godne polecenia - rower u Kasi i aerobik z hantlami. Można się... Marta PARKING i SZATNIA meska! (2) Wiazd na parking B.SLABO-dziury,malo miejsca na samochody! W szatni MESKIEJ... jarek więcej tam nie pójdę...:( (2) Ogólnie ćwiczę tylko na siłowni. W FIT ZONE byłam raz ...i na pewno więcej... goniaa porażka (4) Panie na recepcji lekko zakręcone, nos wrzepiony w gazetę, a instruktorzy... już teraz była klientka (..) (2) Kolejny raz skusiłam się i teraz wiem ze był to Ostatni raz-siłownia -sprzęt... aga Zdezolowany sprzet (2) Jest juz tak zle, ze brakuje sprawnych gryfow, hantli, o maszynach lepiej nie... Mario Zadowolona (1) Solarium może nie należy do najnowocześniejszych ale za to dobrze opala, a to... Magdalena Zaneta - opinia (1) Pani Wioleta to miła, ciepła osoba, która jako z nielicznych kosmetyczek... Zaneta Kosmetyczka -FIT ZONE (1) Bardzo polecam panią Violettę.Potrafi dobrze doradzić i jest świetna w tym co... Bożena nie jest źle (1) Oferty zajęć mają dość bogate każdy coś znajdzie dla siebie. Polecam zajęcia... Fasolka patrycja - opinia (1) Muszę przyznać,że byłam sceptycznie nastawiona do tej siłowni. Z racji... patrycja Kosmetyczka w Fit Zone (1) Do Pani Wioli - kosmetyczki w Fit Zone trafiłam przypadkiem. Po obejrzeniu... Emilia Polcecam (1) Miałam problemy ze swoją cerą. Cera była szara, dużo krostek, zaskórników... Ewa kosmetyka (1) Jakiś czas temu korzystałam z usług kosmetycznych Pani Wioletty bardzo... Monika Fajny klub, fajna atmosfera. (2) Polecam ten klub Fitness. Sam korzystam głównie z siłowni, która moim zdaniem... man122 Fryzjer (1) Z kuponem grupera - strzyżenie, modelowanie, sauna trwało niecałe 30 minut. Z... Małgorzata izyta u fryzjera z kuponem (2) Zakupiłam za 25 zł kupon w citeam na obcięcie z modelowaniem, zabieg sauny i... Pati