Jestem na "tak"! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług klubu. Nie wiem dlaczego wszyscy tak... Małgorzata Zapisy (1) Jednym słowem maaaasakra jeśli chodzi o zapisy na zajęcia, nie można się... Anna Zadowolona Klientka (1) Ogólnie rzecz ujmując jestem zadowolona z usług Fitzone. Obsługa jest miła.... f22mas
fajny klub i fajni ludzie (1) Kupiłam karnet do fit zonu przez Groupon. Zaczełam chodzić i się nie... lejdi jak dla mnie bdb (1) Jak dla mnie klub jest ok, chodze na zajęcia na których naprawde można się... Mimi zapisy na spinning to jakaś porażka!!! (2) Nikomu nie polecam tego klubu. Korzystałam z kilku innych i jest o niebo... Zdegustowana Polecam Klub mimo iż mam kilka uwag. Jestem stałym klientem od trzech miesięcy. (1) Rezultaty już są, w porównaniu do innych klubów Fitness to zajęcia w FitZone... Beata marta (1) witam wszystkich byłam tam już pare razy troche wkurza mnie beszczelne... marta popieam nie które sprawy (1) tak ja się zgadzam ze wszystkim że p.ewa jest nie miła że czysość sie... kinia popieram poprzednią opinie (1) nie wiem dlaczego ale mogło by być lepiej niestety kobiety w pewnym wieku nie... kameleon REWELACJA !!!! (1) Gorąco polecam !!!! Ciociunia Eh (1) Korzystałam tylko ze spinningu, ale bardzo trudno się na niego zapisać.... IVI zapisy2 (2) Zgadzam się z opinią na temat zapisów na spining - też dzwonię kilka minut po... Arek zapisy (1) ogólnie uwielbiam ten klub ALE jeśli chodzi o zapisy na spinning to jakaś... Katarzyna Polecam panią Magdę (1) Byłam dziś i wyszłam bardzo zadowolona - przyjemna atmosfera, pełen... Żaneta Świetna Obsługa (1) Jestem bardzo zadowolony z zajęć, obsługi i przede wszystkim atmosfery na... Filip teraz jest jeszcze lepiej (1) polecam zajęcia u Asi prowadzi je bosko ogólnie jest tam super czyściutko i... stała klijętka masakra (2) nie polecam tego klubu nikomu.na parkingu jak można go tak nazwać... maksymilian Najlepszy klub !! (1) Zajecia swietne, obsluga bardzo mila i zawsze pomocna, czysto, niezly wycisk,... mmm ZŁEJ BALETNICY PRZESZKADZA RĄBEK U SPÓDNICY (1) A my chodzimy =) może na początku byłyśmy troszkę niezdarne, ale pomoc... zooosia