Bardzo fajne miejsce, ale... (2) Bardzo fajne miejsce, ale... nie obejdzie sie bez kilku uwag. :) Po pierwsze,... O. rewelacja (1) najlepszy klub do którego chodziłam. Jestem fanką zajęć u Asiu już od 5 lat.... stała bywalczyni Za drogo... :( (1) Chodziłem do klubu prawie 2 lata, Korzystałęm z sauny (pare razy ze względu... Michał
Najlepsza ekipa instruktorow na SPINNINGU (1) Ja z taką małą uwagą, wszyscy zachwycają się zajęciami u Doroty, Asi, na... Marta Czas wykorzystany na maksa! (1) Ten dzień był wart tyle, ile 60 minut w Fit Zone, czyli nie był to dzień... Ola Super!! :) (2) Zawsze wychodzę z klubu zadowolona! :) Uwielbiam zajęcia u p. Asi ;) tam się... Stokrotka! ;) .... (1) kiedyś drugi dom. Polecam nie zniechęcać się mylnym pierwszym wrażeniem.... karola Serdecznie polecam ! (1) Serdecznie polecam Klub, gdyz ma on niewatpliwie spooro zalet . Po pierwsze -... Monika kurs stylizacji paznokci (1) jestem bardzo zadowolona z usług FITZONE i polecam serdecznie dla dziewczyn,... Madziulek Gorąco polecam! (1) Do FitZone uczęszczam z małymi przerwami od ponad dwóch lat (chodzę na step i... Angelika Maksym brak słów (1) Byłam w środę tj.13.08 na siłowni i oburzyło mnie zachowanie instruktora... Aga Aga jestes najlepsza (1) Od kilku miesięcy chodzę na zajęcia spinningu, strasznie mnie to wciągnęło:)... Ania jest ok (1) Ja również wrócilam do klubu po dwóch latach i jestem naprawdę... mmmyszka sa "ale"... (1) uczeszczalam do Fit Zone 2 lata temu,bylam b.zadowolona i niby nic sie nie... szczepan ok (1) chodze regularnie i ogólnie jest bardzo fajnie,obsługa super,atmosfera... :-)) oj musza jeszcze duzo nad tym klubem popracowac!!!! (1) Bylam dzisiaj na zajeciach u Pani M. 23.01.2008 pierwszy raz spotkalam sie z... aga Siłka całkiem spoko ;) (1) Siłownia fajna, spokojnie można poćwiczyć...troche mało hantli, ale mam... HULK Rewelacja (1) Chodzę tam od niedawna ale jestem bardzo zadowolona :) od dłuższego czasu... madzia aerobik pierwsza klasa:) (1) chodze do klubu juz pare ładych miesięcy i nie mam zamairu rezygnowac.... gośka Odradzam fryzjerstwo!!! (1) Pani robi łaskę , że przyjmie..Już 2 raz mi odmówiła,.Raz miała klientkę za... iwa